How far can it go? :)

20. května 2012 v 10:47 |  My life...
Mluvím o tom golfovém míčku tady ↑ :) No, v mém případě i 150-180metrů, ale znám kluky, u kterých je to mnohem, mnohem víc. Třeba 250 metrů. Taky to chci umět :D
Tákže, z tohohle jste si mohli vyvodit, že hraju golf. I am mad about it ;) Jsem tam v podstatě denně. A to mi připomíná, že jsem sem chtěla dát rekapitulaci těch posledních dnů.
Středa - Se školou do Lovo na Pohár rozhlasu. Je to sportovní soutěž v atletice. Jen tak pro zajímavost, atletiku jsem mimo tělocvik nikdy nedělala :D. Z naší školy jsme tam jeli samozřejmě jen ti, komu se prostě nechtělo do školy. A úspěšně jsme obsazovali většinu posledních míst. Ali to zastala u skoku do dálky, Andy u vrhu koulí a já na šedesátce :D Byla tam nehorázná zima a foukal vítr, fakt nic příjemnýho... Brrr... A odpoledne sbor, kde jsem se vyřvala tak, že ještě dneska nemluvím. Dobré, že? ;/ Ale nic mi nezabrání v tom, abych si v šest ještě jela na golf :D Takže po sboru hezky ještě obejít hřiště, zatrénovat na drivingu a po osmý domu.
Čtvrtek - školu stejnak dávám na jedničky, tak proč nevyužít toho, že je dámský turnaj a nestrávit celý den na golfu? Byla jsem pak sice dost mrtvá, ale za to druhý místo to stálo. Ale zase jsem nezlepšovala :/ HCP stále 51... A to mi chyběli jen dva stably... ;) Takže domu, spát a večer na trénink. Když děti zjistily, že sotva mluvim, byly zlatíčka a plavaly, jak měly. Pak mi ale dorazila ještě jedna holčička, a ta prostě odmítala plavat co měla a předváděla mi tam histerie. Museli mi na dráhu poslat ještě Vítka, protože na tohle jsem hlasivky ani nervy neměla.
Pátek - Je pátek, a já mám pondělí. Proč? Protože jsem dva dny nebyla ve school a můj mozek to zaregistroval jako víkend :D Po škole na sbor, kde jsem ale nemohla zpívat. A co jsem dělala po sboru asi ani nemusím zmiňovat, že? :DD
Sobota - Ekovodník. Co to je? Náš plavecký klub pořádá každý rok ekoakci, která spočívá v tom, že děti sbírají odpadky na břehu pískovny a potápěči ve vodě. Letos to bylo rozšířeno na celostátního Ekovodníka. A protože je to vodník, já a Míša jsme hodinu a půl strávili tím, že jsme pro mladší děti kreslili omalovánku vodníka. A večer na Střelák, koukat na hokej. Kluci nic moc, ale to třetí místo dáte ;) Nevyšlo to letos, někdy příště to zase vyjde ;))
Doufám, že dneska budete všichni fandit!! :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama