Březen 2013

Nemocná? Never ever! :D

29. března 2013 v 11:41 My life...
Tákže :D
Zdá se mi to, nebo každej článek začínám kecem jako > Tákže > Ták co vám povím > Nebonějakouobdobnoudemencí ? :D No, nevadí, asi jsem si na to zvykla :D
No, ve středu někdy v deset jedenáct večer se mi udělalo nehorázně blbě, furt jsem měla pocit, že mam hlad, ale ono mě to asi fakt bolelo z hladu to břicho.. No, jen jsem to asi dělat neměla, protože během noci jsem se toho nějak.. No, zbavila :) Budila jsem se celou noc no :) Ráno jsem si vypila čaj, koukla na seriál, udělalo se mi ještě hůř a já šla zas spát. Pak jsem se pokusila aspoň minimálně uklidit, ale udělalo se mi tak blbě, že jsem zase musela několik hodin spát. No ve finále už jsem prostě v jedenáct dál spát nemohla, ale už mi bylo tak nějak fajn :)
Celej den jsem čučela na seriály, psala si s Domčou a zas ten můj hvězdnej Ikariam :D
V pět šel Domča na fotbal, tak jsem si chtěla jít do půl osmý lehnout. Jenže mě v sedm vzbudili, ať se aspoň trochu najim, a prostě je jasný, že když usnu, tak budík za půl hodiny mě prostě nevzbudí, že? :) Takže jsem místo v půl osmý vstala v půl jedenáctý :)
a pak jsem šla nakonec spát až v půl šestý ráno, protože jsem nemohla usnout, heh :D)
A pak v půl devátý zas vstávat, protože už jsem prostě dál spát nemohla :D
Joo, jen já dokážu napsat o tom příšerně nezajímavém dni tolik věcí, ale stane se, že? :D
Užívejte prázky :D

Barvičky, barvičky, barvičky! :D

27. března 2013 v 21:49 Designs
Ahooj, mám pro vás jeden řádně barevnej design :))

Ke stažení včetně nastavení je najdete zde: http://uloz.to/xpThftT/colors-colors-zip

The world's gonna know your name)

27. března 2013 v 21:25 My life...
Ták, co vám povím :D
Joo, dlouho jsem nepsala, ani neobcházela blogy :D I am sorry, ale přišla na mě lenost :D Asi nějakej zimní spánek s přicházejícím jarem, jinak se to vysvětlit nedá :D
Tak v sobotu.:D Dopoledne.. joo, to jsem vlastně spala, takže rovnou odpoledne no :D S Domčou ven. No, ven, domyslete si podle předchozích článků :D Krásných 5 hodin :))
Jinak nějak nic :)
Neděle byla tak nějak bez náplně :) Vzbudila jsem se asi v deset a protože jsem nikam nešla, tak jsem až do večera koukala na HIMYM. Až pak večer jsem jela do Ústí. Byl tam nejlepší světový cirkus z Číny :) Prostě dokonalost je slabý slovo :)) Bylo to úžasné :)) Pod pojmem cirkus si asi spousta lidí představí obří stan, kde to smrdí a slony a lvy prohánějící se pod šapitó :D Ale tohle bylo umělecké představení :) Prostě spousty úžasných akrobatických prvků s pantomimickými komickými vsuvkami :D I čínani maj fajn humor :D Přijeli jsme v deset a já šla - totally dead - spát :)
Pondělí se pro mě nějak nestalo :D Ve škole jsem téměř nebyla, jinak jsem byla u zubaře a venku :)
Včera, no včerejšek pro mě asi nějak neni, moc si nepamatuju, upřímně řečeno, bylo mi dost blbě totiž :) Jen si pamatuju, že jsem po odpolku šla s Domčou pro jeho brášku a pak jsem šla domů se učit a spát :D)
Dneska, ve škole jsem si nějak opravila ty své (pro mě) katastrofické známky, takže mam jedničku z fyziky a ze zemáku, ani u jednoho jsem teda původně neplánovala si to opravit, ale měla jsem pocit, že to umim, tak why not :)
Psali jsme z bižule :) No dvojka by to měla být určitě, ale tak doufám v jedničku, že? :D
Odpo ven, nebo spíš do čajky, pak na sbor, pak zas do čajky a pak pro bráchu na fotbal :D Tohle už je nějaký pofidérní, vyzvedávat se svym klukem pořád nějaký malý děti :DDD Ale dokud jen bráchy, tak je to okej :D
Teď jsem doma a píšu si s Domčou, tvořim designy (joo, nějak jsem v tom našla svou úchylku :D ) a mam zaplou webku :D
Prostě taky když máte zaplou webku a vidíte se, tak máte tendence dělat hrozný držky? :D Já uplně nehorázně :DD Příšernej zlozvyk, ale prej je to roztomilý, tak aspoň něco, že? :D
A konečně prázdniny!! :D Love it :D))

TT - Výstřednost

26. března 2013 v 19:19
Joo, prostě téma týdne, musela jsem to jednou taky zkusit, že? :D
Výstřednost. Většina blogů v souvislosti s tímhle tématem napíše něco ve stylu > Tak jsem jiná. Originalita. apod.
Otázka je, jak můžeme výstřednost definovat :) Protože máme-li stanovit výstřednost, musíme mít daná nějaká pevnější pravidla. Ale jen se zkuste podívat okolo sebe. Stačí jen jít po ulici a rozhlídnout se kolem sebe. A uvědomíte si, že v dnešní době je evidetně v rámci společnosti výstřední asi každý.
Proti mě totiž může jít parta kluků, řekněme třeba spolužáků ze školy. Jeden bude mít účes na Biebra a značkové oblečení, ten vedle něj může být gothic celý v černém a z druhé strany půjde hoper s rovným kšiltem a v kalhotách s rozkrokem u kolen a ještě v této partě bude kluk s obyčejnými jeany a dobře vypadající teplákovou bundou nebo mikinou.
A teď mi definujte, který z nich je výstřední a který normální. Ano, možná jsem uvedla trochu extrém, ale vždyť, proč ne? Proč by to tak nemohlo být.
Uvedla jsem příklad na oblečení, ale stejně tak to může být s chováním nebo čímkoliv jiným.
Možná, kdyby kolem vás prošel někdo oblečení ve stylu domorodců z Afriky, tak se nad tím pozastavíte, ale tak jaký je rozdíl mezi ním a nějakým ,,svagerem''? Každý z nich má trochu jiný styl no. Nikdo se nebudeme oblékat stejně, každý nosíme něco jiného.
A otázka na závěr. Existuje teda výstřednost nebo ne? :D

By grandma :)

22. března 2013 v 22:41 My life...
No, nějak nic nového v mém životě :D
Ta nespravedlnost, když máte rodiče v Rakousku a brácha se ségrou byli dodneška v Německu :D Ale tak co, mám svou výhru, sice jsem u babičky, ale pořád mám přes den volnej byt ;D
Takže asi tak ke středě, čtvrtku a dnešku no :D)
Jinak ve škole.. No, už bylo i líp :)
Známky.. Jednička ze zsv, 2-3 ze zemáku, neuměla jsem to vubec, ale učitel má aspoň smysl pro humor no :D 3 z fyziky, ta mě štve hodně no)) A pár jedniček z matiky :) Známka z čj bude v úterý, ale tak snad to bude jednička :)
Nepsala jsem teď moc, já vím, omlouvám se, v pondělí až budu home zas začnu psát pravidelně :)
Jinak jsem začla sledovat The Carrie Diaries, moc fajn seriál, ale má zatim malinko dílů, asi začnu sledovat Gossip girl :)
Sice jsem měla v úmyslu teď spíš číst knížky, ale tak stane se :D)
Stává se vám někdy, že máte nějaký období prostě, a uplně na to zapomenete, a vzpomenete si na něj, až když se vrátí zpátky? :D
Ten pocit, když chcete jít s někým k vám domů, protože máte volný byt, ale děda si tam prostě kope na dvoře výkop :D Fuu :D Doufám, že o víkend nepracuje :D
Jo a bacha lidi, starám se o zvíře.. A zatim žije! :D Hlídám bráchovi rybičku Boba :D Ještě, že je to tak nenáročný zvíře :D
Fakt nechápu lidi, co mi říkaj že jsem perverzačka.. :D Já a dvojsmysly? To přece vubec ale vubec nejde dohromady :D
Mějte se, bye bye :))

You and me..))

18. března 2013 v 21:59 My life...
We are meant to be
Walking free,
In harmony..))
Mám tu písničku prostě ráda no :)
Včera jsem nějak vstávala už kolem sedmý :) Koukla jsem na PLL a šla uklízet :)
Odpoledne aspoň na chvilku na hodinu a půl no :D ven s Domčou :)) Bylo krásný počasí, bylo to nejvíc fajne :))
Pak jsme měli rodinnou oslavu, slavily se bráchovi devátý narozky :)
Šla jsem spát už v osm :) Nějak mi vubec nebylo dobře ze všeho toho jídla a byla jsem hrozně, ale hrozně unavená))
Ráno jsem vstávala chvíli před osmou :) Nemusela jsem do školy, protože jsem šla v devět k doktorce :)
Prej jsem chudokrevná no, nedostatek železa :) Asi budu olizovat hřebíky teď ;D
Do školy jsem šla na bižuli, chemii, tělák a odpoledku :) O chemii jsem kámošce k písemnýmu zkoušení nadiktovala celej sešit no ;D Vážně neřešim to, že učitel stál dva metry od nás :D
O tělák zkoušel ze skoku přes kozu, skrčka a takový to rozhazování nohou do stran :D To jsem měla jedničku :) Výmyk na hrazdě neumim, minule jsem tam nebyla, takže za tři :) A asi už neumim ani kotoul, takže z toho popředu nakonec 5 jsem si postupně opravila na 1 a z kotoulu pozadu 4, asi za snahu, nevim :)
Odpo jsem si měla jít do nemocnice pro to železo, ale zapomněla jsem na to :)
Doprovodila jsem teda Evu, došla domu po čtvrtý, a vzpomněla si na to. Tak jsem se aspoň najedla a na poslední chvíli jsem tam šla. Ale oni samozřejmě to tam ještě neměli, takže si pro to jdu až zítra -_-
Odtamtud rovnou k Albertu, protože Domča měl do šesti trénink :) Tak protože Andy tam bydlí, tak jsem jí po dlouhé dobš zavolala stylem > Za pět minut buď dole a ještě několikaminutovej hovor :D
Tak jsem byla něco přes půl hoďky s Andy a pak necelou hoďku s Domčou :)) Prostě dneska jsme spolu nestrávili moc času, ale tak jsem ráda, že aspoň to :)
Teď jsem doma.. Měla jsem se naučit nj, napsat protokoly na chemii, udělat konečně úkol na bižuli.. Co jsem udělala? Nic.. Jsem na sebe naštvaná no. Ale prostě jsem unavená) Kvůli tý němčině si asi ráno přivstanu :)
Mějte se, dobrou :))

Wanna die :)

17. března 2013 v 19:46 My life...
Čaute, článek dneska nečekejte, mám pocit, že umírám :D/ Napíšu 2moro :)

Softball? :D

16. března 2013 v 22:26 My life...
Nadpis vubec neřešte, prostě mě to tak zrovna napadlo :D
Včera škola pohodová :) Byl pátek, ve škole jen 4 hodiny, není si přeci na co stěžovat, že? :D
No, i když, asi je no :) Prostě ten pocit, když vám po cestě do školy dojde, že píšete z fyziky, a že to vubec neumíte, nemáte zápisy a na posledních třech hodinách jste nebyli :) To celkem zamrzí, ale tak snad jsem to na dvojku napsala no.. :) Prostě půlka příklady, to jsem uměla, ale tu teorii vubec, jen jsem tam něco spatlala, tak snad mi to uzná :)
Jinak to bylo fajn :) Aj jsme měli spojenou se skupinou, kde je i Domča :))
Ve dvě pro Domču před jídelnu a na chvíli ven :) Pak sbor :) Joo, vážně mě to včera nebavilo :) Prostě, když tam dřete jak magor, akorát vám neni uplně nejlíp a učitelka vám řekne, ať se koukáte tvářit o něco líp a zaberete, že slyší jen Nikču, tak to zamrzí :) Jako asi je pravda, že jsem mohla zazpívat líp, ale tak prostě i tak jsem pracovala víc jak většina ostatních, ale to je jedno no.. :)
Po sboru zase s Domčou :)) Pak jsem nějak měla jít na zumbu, no, nešla jsem nějak no :))
Pak večer s peřinou v obýváku na gauči, s ntb a zaplej Kameňák :D) A hlavně popcorn! ♥ :)) Miluju jídlo!! ;D
Dneska dopoledne se ségrou do Fora :) To je tak, když v pondělí zjistíte, že váš brácha v neděli slaví narozky ;D A prostě kamarádce se s váma jet nikam evidentně nechce :) It happens :)
Se ségrou to bylo nejvíc fajn ;D Prostě obchody + KFC :)) Kde teda skoro nic jíst nemůžu, ale tak hranolky a bezednej kelímek byly fajn ;D)
Prostě jsem tam jela koupit bráchovi dárek k narozkám, rovnou i ségře, kdybych se tam náhodou v dubnu nedostala, a když už jela se mnou, ať si něco vybere a nějaký boty na podpatku :) Musim se na tom sakra naučit, příští rok taneční! :D
No, řekněme, že mimo to, jsem si koupila ještě triko a jednu boží mikču! ♥ Zítra vám možná i dodám foto :) A ty boty.. Nemohla jsem si vybrat, takže mam troje no ;D)
Odpo ven s Domčou :) Bylo úžasný počasí :)) Prostě po dlouhý době jít ven v mikině :)) Mám to nejradši :) Prostě kalhoty, tričko, mikina :)) To je to nejlepší :) A rovnou jsem k tomu vytáhla jedny nový botky :)
Bylo to fajn :) Pak ještě s klukama na molu dole u ostrova :D No nemohla jsem z nich :D Takový kecy, takový blbosti ;D
A pak teda ještě na chvíli s Domčou :) No, byla celkem dost zima no :) Ale pak mi byla pujčena bunda, i přes moje urputné odmítání :D Ale joo, hned jsem neměla pocit, že zrmznu každou chvíli :)
A doma uklízet :) Super no :) Skoro nic jsem samozřejmě neudělala, jsem hrozná.. Tak zítra dopoledne no) Prostě musim!))

What's uuup? ;D

14. března 2013 v 22:18 My life...
Tak se mi, samozřejmě, ráno podařilo zaspat ten budík, a němčinu se nenaučit :D
Ale tak pohoda, opravu nakonec píšu až v úterý ;D
O matiku jsem nějak řešila všechno možný, jen ne matiku :) A psali jsme ze zsv, takovou blbost, šlo jen o to, umět to okecat :))
Jinak jsem zkusila takovou jednu věc.. No a asi mě to trochu zklamalo no, ale pak už fajn :)
Nějak jsem nešla na poslední hodinu, protože jsem měla jet k zubaři, ale.. :D To bych asi nebyla já, kdyby u něčeho nebylo ale :D Prostě u mě musí u všeho být problém :D
No prostě, když jsme v 13.30 chtěli jet, abychom tam ve 14.30 byli, tak volala tátovi mamka, že se mu ten zubař nemůže dovolat, že už jsme tam měli být :D Si každej napsali jinej čas no :D Se stane :D
Takže jsem šla bráchovi koupit knížky k narozkám a pak ven s Domčou :))
Bylo krásný počasí konečně, jen trochu dost zima ;D)
Prostě on je ten nejlepší :)) Protože jen s ním chodím po hřišti a hledám místo, kam nejlíp svítí sluníčko, aby mi bylo teplo :) Pak se tam bavíme o tanečních příští rok předvádíme tam bláznivý taneční kreace :D Stylem ''kolo, kolo mlýnský'' počínaje u chachy a otoček konče :D A po cestě domu mě překecal abych mu zazpívala :) Takže si poslechl Halejujah a Titanic no :)) A společně jsme si zazpívali kus takový tý šmoulý písníčky > Polejeme led, a můžeme jet.. :D Joo, jsme blázni, ale tak je nám spolu fajn ;D*
Pak domu a večer na plavečák :) Děcka mě štvou, ale tak pohoda :) Ty kecy před plavečákem, občas zabitý :D
Tak prostě když Míša vezme Vítkovi kafe > Máš ji dobrou :) > No, řekl bych ti to samý, ale neochutnal jsem ji :D < Prostě já tam chytla výtlem, protože jsem to pochopila jako jediná no :D A následoval kec >Hele, i sto třicítka to pochopila, neřikej mi, že to nechápeš :D
No prostě sto-třicítka.. Jedna z mnoha mých milovaných přezdívek no :D Nepočítaje třeba čtyřicet-sedmička, bůček, atom, pomí :D Nelze pochopit no :D
Life your life your own style! :))

Nula, nula, nula..

13. března 2013 v 21:17 My life...
Nula, bod mrazu. Tak na tom není jen venkovní teplota, ale moje večerní nálada. Ale tak postupně, že? :) Ty dny byly vlastně i dost fajn :) Až na detaily.. Asi podstatné detaily.
Včera? :D Už nějak nevim, moment vzpomenu si.. Jo, to bylo úterý, už vim! :D
Ráno jsem začala tím, že jsem vstala v pět ráno, protože jsem se potřebovala naučit informatiku ;D Jsem asi magor, ale já potřebovala dobrou známku! :D)
Tak v sedm do školy a hned písemka :) Myslim, že by to jednička být mohla :)
Pak písemka z češtiny :) To jsem uměla dost luxusně, takže dneska jsem dostala známku, za jedna, jinak jsem to nečekala :D Já vím, chybí mi skromnost, ale to jsem se učila a uměla jsem to vážně dobře :))
A pak němčina.. Heh, z toho dostanu známku zítra, ale vidím to tak na 4, totálně jsem to zkazila.. :) To mi tak dochází, že jsem zatím na gymplu horší známku jak trojku zatim nedostala ;D Ale tak všechno je jednou poprvé, že? :DD
Zítra si napíšu opravu, zjistila jsem, že nesnáším učit se večer, takže si asi ráno přivstanu a kouknu na to :) Snad nezaspím jako dneska, ale to až později ;D
Odpoledne jsem šla po škole s Domčou, ale tomu předcházela dost divná hudebka :D Prostě pohoda, stojim u klavíru, píšu smsky, ale učitelku to evidentně (kdybych to slovo psala moc často, nedivte se, nějak jsem si ho poslední dobou oblíbila ;D ) vůbec netrápí :D Stane se :D
Pak zumba.. No holky ani jedna nešly, tak jsem tam šla sama :D Ale šel Vojta :D Prohrál sázku, takže musí jít s náma pěkrát na zumbu :D No umírala jsem z něj :DD
Dneska ve škole celkem klid :) Vynecháme-li to, že jsem zaspala a nešla na nultou hodinu :D Prostě já zaspala budík a táta si myslel, že mam školu od osmi :D No stres :D Jen zkoušení z bižule :) A to jsem se učila už na pondělí, takže jsem to i uměla :)
Jen co mě asi trochu mrzí je to, že mám tenhle týden službu s jednou holkou, co nemam zrovna ráda, ale stejně je ode mě dost hnusný to, že trávim přestávky jinde a nechávám to obíhání učitelek na ní :) Musím to tyhle dva dny ještě změnit :) Ono ta minuta o přestávku mě přece nezabije :)
Po škole domů, pak na sbor :) Snad za těch několik oddřených let v koncertnim sboru jsem byla poprvý pochválena! :D Tak asi to nebylo poprvý, ale potěší, když si furt stěžuje, jak druhej soprán nemaká a pak řekne > No tak, holky, je mi to trapný, ale slyšim jen Aničku a šum lesa :D < Fakt to prostě potěší, když ve škole na vás učitelky spíš nadávaj :))
Po sboru s Domčou :) Joo, běžně lidi na rande dělaj provazy a podobný voloviny noo :D Jsme jiný, nenaděláš nic, nás nezměníš :D Prostě originalita ;D*
Doma.. No, nevyjadřuju se, mamka je nemocná a tak asi z nudy hledá důvody, proč na mě řvát, co se dá dělat :)
A pak je tu ještě taková jedna věc, proč mam horší náladu, ale to asi někdy jindy :) Nechce se mi o tom dneska moc psát, to je jedna věc. A ta druhá, už takhle, jestli jste to dočetli až na konec, tak jste dost borci ;D
Don't forget enjoying your life! ;D