Softball? :D

16. března 2013 v 22:26 |  My life...
Nadpis vubec neřešte, prostě mě to tak zrovna napadlo :D
Včera škola pohodová :) Byl pátek, ve škole jen 4 hodiny, není si přeci na co stěžovat, že? :D
No, i když, asi je no :) Prostě ten pocit, když vám po cestě do školy dojde, že píšete z fyziky, a že to vubec neumíte, nemáte zápisy a na posledních třech hodinách jste nebyli :) To celkem zamrzí, ale tak snad jsem to na dvojku napsala no.. :) Prostě půlka příklady, to jsem uměla, ale tu teorii vubec, jen jsem tam něco spatlala, tak snad mi to uzná :)
Jinak to bylo fajn :) Aj jsme měli spojenou se skupinou, kde je i Domča :))
Ve dvě pro Domču před jídelnu a na chvíli ven :) Pak sbor :) Joo, vážně mě to včera nebavilo :) Prostě, když tam dřete jak magor, akorát vám neni uplně nejlíp a učitelka vám řekne, ať se koukáte tvářit o něco líp a zaberete, že slyší jen Nikču, tak to zamrzí :) Jako asi je pravda, že jsem mohla zazpívat líp, ale tak prostě i tak jsem pracovala víc jak většina ostatních, ale to je jedno no.. :)
Po sboru zase s Domčou :)) Pak jsem nějak měla jít na zumbu, no, nešla jsem nějak no :))
Pak večer s peřinou v obýváku na gauči, s ntb a zaplej Kameňák :D) A hlavně popcorn! ♥ :)) Miluju jídlo!! ;D
Dneska dopoledne se ségrou do Fora :) To je tak, když v pondělí zjistíte, že váš brácha v neděli slaví narozky ;D A prostě kamarádce se s váma jet nikam evidentně nechce :) It happens :)
Se ségrou to bylo nejvíc fajn ;D Prostě obchody + KFC :)) Kde teda skoro nic jíst nemůžu, ale tak hranolky a bezednej kelímek byly fajn ;D)
Prostě jsem tam jela koupit bráchovi dárek k narozkám, rovnou i ségře, kdybych se tam náhodou v dubnu nedostala, a když už jela se mnou, ať si něco vybere a nějaký boty na podpatku :) Musim se na tom sakra naučit, příští rok taneční! :D
No, řekněme, že mimo to, jsem si koupila ještě triko a jednu boží mikču! ♥ Zítra vám možná i dodám foto :) A ty boty.. Nemohla jsem si vybrat, takže mam troje no ;D)
Odpo ven s Domčou :) Bylo úžasný počasí :)) Prostě po dlouhý době jít ven v mikině :)) Mám to nejradši :) Prostě kalhoty, tričko, mikina :)) To je to nejlepší :) A rovnou jsem k tomu vytáhla jedny nový botky :)
Bylo to fajn :) Pak ještě s klukama na molu dole u ostrova :D No nemohla jsem z nich :D Takový kecy, takový blbosti ;D
A pak teda ještě na chvíli s Domčou :) No, byla celkem dost zima no :) Ale pak mi byla pujčena bunda, i přes moje urputné odmítání :D Ale joo, hned jsem neměla pocit, že zrmznu každou chvíli :)
A doma uklízet :) Super no :) Skoro nic jsem samozřejmě neudělala, jsem hrozná.. Tak zítra dopoledne no) Prostě musim!))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 N. N. | Web | 17. března 2013 v 8:08 | Reagovat

To, co se stalo tobě s fyzikou, se mi stává s ájinou...ale vždycky to taky nějak dám:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama