Duben 2013

5. Den - Oblíbení blogeři

30. dubna 2013 v 23:03 Projekt))
Tákže :)

parabaatai.blogspot.cz

chcizapomenout.blog.cz

itspoppy.blog.cz

Je jich jen pár, ale tak nevadí :))

4. Den - Čtyři věci, které bych nikdy neudělala

29. dubna 2013 v 20:34 Projekt))
Říká se, nikdy neříkej nikdy, a život mě už naučil, že je možné naprosto vše, ale troufnu si nějaké ty čtyři věci napsat :)

NIKDY bych se nenechala rozdělit s kamarádkou kvůli nějakému debilovi nebo debilce. Může se stát cokoliv, ale vždy je důležité si to pak vyříkat a být dál oká. Tohle zatím držím, doufám solidně :)

NIKDY bych nedokázala nepomoct někomu, kdo pro mě je byť jen trochu kamarádem. Nevím proč, ale jakmile mě někdo poprosí o pomoc, chce se u mě vyzpovídat, poradit, ... Nemůžu odmítnout, prostě to nejde. Svým způsobem jsem asi hodná. Nevím, někdy mě to štve, ale vlastně jsem za to i celkem ráda, protože nejspíš tahle vlastnost mě dovedla tam, kde jsem teď šťastná :)

NIKDY už nebudu byť jen uvažovat nad tím, že si cíleně ublížím. Těmahle období už jsem si prošla. Nejdřív to bylo málem hodně špatné. Okno, žiletka.. Nechci to rozebírat, je to minulost!! Pak to bylo párkrát takové to mlácení do zdí a podobně. Bylo to buď kamarádka nebo já. A já se rozhodla, že radši zničím sebe. I když to pak dopadlo jinak.. Každopádně doufám, že už se k tomu nikdy nevrátím. NIKDY! Myslím, že ta jizva na kloubu i na zápěstí jsou mi dobrým důvodem.

NIKDY nebudu napodobovat někoho jiného. Nezměním styl, jen abych byla lepší. Připadám si jako dobrý člověk taková, jaká jsem. Mám své chyby, a s věkem se určitě ještě změním, ale NIKDY nebudu nikoho napodobovat a hrát si na něco, co nejsem.

Na létooo :))

28. dubna 2013 v 20:50
Už chci létooo! :)
Létoo, pojď seeem. Už se na tebe chystááám :P

Nakoupeno včera ve Foru :)) Kraťasy a vršek od plavek, obojí z Gate :P)


3. Den - Můj oblíbený film a o čem byl

28. dubna 2013 v 10:44 Projekt))
No, řekněme, že oblíbený film prostě nemam :)
Ale jeden čas jsem měla strašně ráda Pravou blondýnku :)
A myslim, že tu blonďatou praštěnou právničku zná většina lidí, nebo ne? :)

Všechno je jednou poprvé ;D

28. dubna 2013 v 10:36 My life...
Čááu lidi :)
Sorry, ale teď prostě poslední dobou jsem hrozně líná sem psát. Každý den uvažuju nad tím, co sem večer napíšu a nakonec nějak nenapíšu nic :( Ale nebojte, to jarní období mě zase brzo přejde :)
V neděli jsem byla odpoledne venku, bylo dost vedro :) A pak grilovačka celýho baráku na oslavu nových vrat :) Bylo to fajn. A takovej ten pocit, když jste hodně unavený, tak plánujete být na grilovačce tak do osmi a jít spát a píše vám kamarádka, že je na zumbě skoro sama, tak domejete nádobí, který máte v ruce, obujete sportovní boty, vezmete si klíče a peníze, to nádobí odnesete dolu na dvůr a jdete na zumbu :D Sice to byla pětiminutová akce, ale bylo to fajn :D Na tý zumbě jsem málem umřela no :D
V pondělí jsme měli ředitelský :) Takže jsem strávila celý dopoledne u Domči :) Když to shrnu pár slovy > Bylo to hodně fajn :) Pak domu na oběd, k doktorce s rukou a s Andy ven :) Tvoje budoucí dítě se nemůže jmenovat jménem mého budoucího dítěte. nebo Menstuuje mi noha :D Prostě nelze pochopit :D Pak jsem musela domu, protože jsme jeli grilovat na zahradu, protože z neděle zbylo ještě hromada jídla :D
V úterý už jsem musela do školy. Na nultou -_- Kdyby aspoň měl opravený ty katastrofální písemky :) Zjistila jsem 3 z čj, což považuju za celkem fajn, čekala jsem i horší :) A ta 2 ze zsv je hodně faajn :) Odpolko... No, nechtělo se mi tam, tak jsem to zatáhla no :D Ale pšššt :) Šla jsem se do novýho parku učit děják, přepsat ten sešit a češtinu :) Pak jsem šla s Domčou a Štěpou k Boženě, kde jsem pak měla sraz s Andy a šli jsme ven :) Andy musela v pět domu, tak že na zumbu nepujdu a pujdu se domu učit. No, ale v novym parku jsem potkala trenéry (Hanka, Míša, Aneta, Vítek) a nějak mi nebylo umožněno odejít :) Ale jako bylo to fajn :) Pak domů na večeři a na plavečák :)
Středa zas tak zajímavá nebyla :D Odpadla nám nultá a první hodina. To jsem byla doprovit Domču, jeli někam na fotbal :) A pak jsem potkala svoje bývalý spolužáky :D Takovej ten no stress, že kvůli mě šli do školy o 15minut pozdě :D Pak jsem byla u doktora, a pak jsem si.. Nooo, hrála s vratama :D Prostě jak jsem psala, že máme ty nový vrata, tak to je geniální, vy jim zavoláte a oni se otevřou :D Takže do školy jsem šla v jedenáct :D A měli jsme do dvou no :D Pak jsem šla na oběd, domu a na chvíli s Luckou ven :) Pak sbor a pak s Domčou :) To tele hraje fotbal po hlavě, má trochu odřenej obličej no :)
Ve čtvrtek mi bylo dost blbě :) Po škole jsem šla domu a pak s Domčou ven :) Pak jsem musela pro bráchu na fotbal, doprovodili jsme Domču a pak jsem měla koncert se sborem :)
V pátek škola jen čtyři hodiny, ale prostě poslední zvonění -_- Došla jsem skoro až ke škole suchá, čistá.. A pak se tam objeví Štěpán, a už jsem rozhodně suchá nebyla :D A ten srmad octu. Grr -_- Sice jsem se pak převlíkla, ale i to oblečení smrdělo, a i když jsem si tu hlavu myla třikrát, snad je z ní ten ocet pořád cejtit -_- Ale vtipný bylo, že když čtvrťáci chtěli jít k nám na matiku a viděli zástupkyni, tak radši utekli :D Odpo jsem se šla umýt domu a pak s Domčou ven :) Na sbor jsem kvůli odešlým hlasivkám nešla :) No, a asi dobře, protože by jinak bráchu neměl kdo odvíst na fotbal :) Tak jsme vyzvedli Domču s malym Štěpánkem a šli jsme na stadion :) Joo, byli jsme tam dost dřív, ale stane se :D Jen já dokážu kopat do míče ve světlých botech na podpatku :D
Včera jsem byla ve Foru :) Dvoje nový boty (joo, jsem hrozná, já vím :D ), plavky (boží :3 ), dárek mámě k narozeninám a kabelku :) Prostě ty kecy tam :D Asi nám bylo oboum dost blbě, ale to je jedno :D Na počet slečny Jéé. Myslíš počest? :D Hele oranžová, další oranžová. Prostě vybírání vězeňských outfitů. Tvoje dítě.. Já nemam dítě! No nikdy nevíš :D Bylo to fajn :D Pak večer se dobelhat na koncert, joo, nějak jsem ho přežila :) A pak na chvíli s klukama ven :)
Dneska to vidim na proflákaný dopoledne a odpo budu muset mamce pomoct s přípravou oslavy :) Ségře je dneska 12 :) Všechno nejlepší ségra :))

Sorry, kámo ;P

20. dubna 2013 v 21:57
Jo, změnila jsem se.
Sorry, že už nejsem ta histerická, uječená, sprostá a drzá malá holka, která nerozumí prioritám, která se s každým akorát hádá.
Ta, co neměla kamarády. Možná jsem si za to mohla sama, ale možná mě prostě kolektiv nebral.
Sorry, že jsem využila toho co mám a posunula jsem se v životě dál.
Sorry, že jsem si našla kamarády, třídu, která mě bere takovou jaká jsem, školu, na který se mám fajn, koníčky, které mě baví, sport, ve kterém jsem celkem dobrá a dokážu se mu věnovat, brigádu, kterou neopustím, protože jsem si ji zamilovala. Promiň, že mám dobré kamarádky a dokonce i přítele.
Vážně sorry, že netrávím čas tím, abych ti dávala opsávat písemky a doufala, že se se mnou pak budeš bavit.
Sorry, že už nesedím věčně doma, a nezabývám se tvým názorem na mě.
Sorry, že se netrápím tím, že se se mnou dneska bavíš, ale zítra mě zase můžeš v klidu odkopnout, a já tě zase vezmu zpátky.
Sorry, že je ze mě lepší člověk..
Sorry, že mě ale vůbec nezajímáš :D

To jen tak něco málo na úvod, omlouvám se, jen mě asi dost mrzelo, co o mně napsala jedna slečna, se kterou jsem bývala ve třídě :)
Něco málo ke čtvrtku a pátku.. :D Joo, ty dny už jsem byla ve škole až do konce, jsem dobrá!! :D No, ale to, že z písemky z němčiny mam 2-3 tak dobrý už neni :) A ta zkažená písemka z čj, ze který, můžu doufat, budu mít trojku a to zsv taky katastrofa.. :/ Budu to muset zlepšit nějak :) Ale tak aspoň tu FO jsem přecejen odevzdala, jsem na sebe hrdá, že jsem se na to nevykašlala :)
Taky u vás ve čtvrtek bylo tak krásný počasí? :) Tady bylo 26 stupňů myslím :) A v pátek už ''jen'' asi 17 :D)
Ve čtvrtek jsem byla s Domčou venku, pak pro bráchu na fotbal a pak na plavečák :) Tak dobrou náladu jsem pak měla :) Prostě chyběla trenérka u starších dětí, a já pět z těch osmi ještě nedávno trénovala a s jednou tou holčičkou se známe odtamtud od vidění :) A prostě nejvíc potěší, když tam přijde jedna z hlavních trenérek dětem říct > Tak, dneska vás bude trénovat Anička. A oni začnou nadšeně křičet > Joo! < Vážně to potěší ani nevíte jak :)))
V pátek ve škole 4 přetrpěné hodiny a pak na golf :) Celkem mi to i šlo :) Vážně uvažuju o tom individuálu, protože mimo školu to prostě nějak nestíhám tam jezdit :)
Pak sbor, měli jsme mít prodlouženou zkoušku do šesti, ale stihli jsme vše dřív, takže jsem ani nemusela odcházet brzo :) A pak jsem šla.. No, tak nějak asi s Domčou.. Ven.. :D
Dneska jsem ráno vstávala celkem brzo, šla jsem se kouknout na fotbal :) Tam jsem potkala Elišku, se kterou se znám z letního kurzu angličtiny, o kterym jsem tu možná o prázdniny psala a její kamarádku Míšu :) Bylo to fajn :D Prostě ty hlášky :D > Pot je to nejmenší :D > To doufej :D < Ach, ty dvojsmysly :D
Potom se domu naobědvat a jet na koncert do Ústí, tam zazpívat a jet busem zpátky na koncert u nás :) Náročnej den, ale prostě to jak nám tu se ségrou ještě před hodinou hrabalo bylo nepopsatelný :D Když jsme zpívali části sól, který vůbec neumíme samozřejmě a ty naše pofidérní tance u toho :D Jsme ženy v černém! A v džínech! :D Prostě když táta řekne > Neřvěte, pod náma spěj děti! < a jen takovej pohled na sebe a šeptnutí > No, už asi ne :D <
Je to fajn si takhle jednou za čas se ségrou zakopat válečnou sekeru a chovat se jak blázni :D To přece k sourozenectví patří, ne? :D
Užívejte víkend, já mám víkend i v pondělí :P Prostě krásné ředitelské volno, kvůli přijímačkám :)

Smile? Sorry, not today)

17. dubna 2013 v 20:47 My life...
Tak začnu u pondělka :)
Nějak jsem se ráno probudila.. No, řekněme, že jsem se probudila už asi ve čtyři, protože jsem se praštila do ruky a dost to bolelo :) Nějak jsem s ní během dne nemohla hejbat, takže jsem ve škole nějak nic nedělala)) O tělák jsem necvičila volleyball, jen pak když jsme běželi, tak jsem byla nejrychlejší! Joo, jsem dobrá! To jsem se vážně překonala a jsem za to nejvíc ráda :) Na odpolko jsem nešla, šla jsem k doktorce a pak.. Ehm, k Domčovi :) Měla jsem jet na golf, ale nějak jsem asi nakonec nejela)) A pak takový hádky doma, a ráno to pokračovalo no..
Úterý začalo písemkou z informatiky :) Noo, nechci to vidět, prostě jsem z tý praktický části stihla tak polovinu, což bude asi dvojka, max trojka, ale kdo to pak má na tu jedničku opravovat no :) Pak nějak jen matika, čeština, němčinu jsem neměla úkol, a protože by mě už vážně zabil (no, fajn, tak to udělá zejtra no) tak jsem to zatáhla, a další hodinu bych stejnak odcházela, protože jsem jela k zubaři :) A pak ven, na zumbu se mi nechtělo a Míša to stejnak na poslední chvíli zrušila :) A pak plavečák no :) Asi mě to tam nějak dost naštvalo :)
Dneska jsem se vzbudila se strašně pozitivní náladou, která mi vydržela až do odpoledne.. No, ale co by to bylo, kdyby bylo všechno fajn, že? :) Domčovi nějak nepřišli smsky ode mě, a já měla pocit, že evidentně se mnou nemluví)) No, nějak se to pak vyjasnilo, když jsem směrem kolem jeho baráku vyrazila za město a on si mě z okna všimnul)) To odpolko pak bylo fajn :) I rodičák u mě dopadl celkem dobře, až na to, že z nějakého záhadného důvodu nejsem klasifikovaná z těláku :) Asi prej neprolezu do druháku maybe :)
Zítra píšem čj a zsv, ani jedno neumim, a asi se to ani dneska nenaučim, asi budu muset ráno vstávat)) A asi musim ještě dneska dodělat FO no :)
Joo, už jsem tu psala, že nesnášim rozhodování no :) Ale co je ještě horší? Když se konečně po tak dlouhé době rozhodnete, a pak zjistíte, že to nejspíš bylo k ničemu :)
Enjoy your life better than me :)

2. Den - 30 zajímavostí o mně

16. dubna 2013 v 12:22 Projekt))
Omlouvám se, že jsem to sem nedala včera, ale měla jsem nakonec trochu víc problémů doma no.. :)
Takže dneska sem vložím 2 dny z projektu :)

1) Jsem hrozně líná :D Fakt asi neznám línějšího člověka, než jsem já :D

2) Mám fóbii z pozdních příchodů.

3) Jsem geniální, byla jsem na základce jen 8 let :D

4) Nenávidím lži.

5) Málokterá holka se se mnou dokáže bavit, odjakživa byla většina mých kamarádů kluci.

6) Furt jenom jim :D

7) Miluju barvičky a barevný oblečení :)

8) V budoucnu se chci zabývat jadernou fyzikou a politikou.

9) Jsem celiatik.

10) Moje názory mi někdo nevezme, prostě si stále prosazuju svoje. Někdo o mně říká, že jsem drzá, ale já jsem podle mě jen upřímná a průbojná.

11) Mám nehorázně bujnou fantazii. Což se taky odráží v mých pofidérních snech :D Jednou mě chtěla zabít Umbridgeová.

12) Mám 2 mladší sourozence.

13) Chci se podívat do Austrálie.

14) Chci se naučit co nejvíc jazyků. Teď se učím angličtinu a němčinu, ve třeťáku si chci vzít ruštinu a latinu. Taky bych chtěla umět japonsky.

15) Mám certifikát z aj A2.

16) Nesnáším uklízení.

17) Za kamarády sice považuju málokoho, ale dokážu pro ně udělat vážně hodně.

18) Miluju psaní básniček.

19) Dokážu se každou chvíli zranit. Jednou jsem se řízla o ponožku ;D

20) Ráda lyžuju, snowboarduju, bruslím, plavu, hraju golf, jezdím na kole, míčový hry jsou taky fajn, tancuju zumbu né že bych to snad uměla :D, i běžky už mě celkem baví.

21) Nemaluju se, je to ztráta času.

22) Stala jsem se maniakem v nakupování bot.

23) Neumim malovat. Ale baví mě to! :D

24) Běžně si během vyučování lakuju nehty.

25) Můj penál do školy je taková skládka - nepíšící propisky, nepoužívané gelovky, staré lístky z hokeje, taháky, papírky od bonbonů, Kaštanů a žvýkaček, ...

26) Jsem závislá na čokoládě, hlavně Kaštanech.

27) Nechutná mi kola. (Pepsi, Coca Cola - všechno je to hnusný, ale Kofola mi nevadí :) )

28) Pokud mě někdo požádá o pomoc, prostě mě něco nutí mu pomoct, asi jsem trochu hodná no :)

29) Nesnášim turistiku do kopce! A každej rok s rodičema někam musim jet..

30) Život mě naučil, že klukům nemusíš naznačovat, prostě nejjednodušší je jít a říct jim všechno narovinu. A ono to i jednou vyjde dobře :)


Projekt :)

14. dubna 2013 v 21:43 My life...
Dneska jsem jela do Lovosic na házenou :D No upřímně? Vubec jsem nepochopila pointu tý hry :D
Odpo s Domčou, někam daleko za město, stejně ale všude byla strašná hromada lidí, ještě aby ne, v tomhle úžasném počasí :) Po cestě zpátky jsme potkali Štěpána se Zuzkou a Michala s Doubkem :D) Tak jsme nějak pokračovali v cestě v šesti :)
Na zumbu jsem byla líná jít, takže jsem radši byla do půl osmý venku :) A bylo to fajn :))
Pak doma žehlit, a teď jen na netu.. Snad zítra nic nepíšem no, i když mám pocit, že určitě něco jo :)


Jinak jsem se nechala inspirovat Nell, která se nechala inspirovat zase jinou blogerkou k takovému projektu 30-ti dennímu. Tak tady vám vložím přehled >
1. Den - 10 momentálně oblíbených písniček
2. Den - 30 zajímavostí o mně
3. Den - můj oblíbený film a o čem byl
4. Den - 4 věci, které bych nikdy neudělala
5. Den - oblíbení blogeři
6. Den - kam bych se ráda podívala nebo přestěhovala
7. Den - jak důležité je podle mě vzdělání
8. Den - oblíbené seriály
9. Den - moje oblíbená kniha a o čem byla
10. Den - mí TOP kámoši + něco o nich
11. Den - okamžik, kdy jsem byla nejvíc šťastná
12. Den - jak jsem se změnila za poslední 3 roky
13. Den - co plánuju v příštích 5-ti letech
14. Den - nejkrásnější vzpomínka
15. Den - jaký problém jsem měla
16. Den - okamžik, kdy jsem si přála být jinde
17. Den - osobnost, se kterou bych se chtěla potkat, a proč
18. Den - 10 slov, která mě vystihují
19. Den - 5 mých oblíbených jídel
20. Den - 5 věcí, které bych chtěla umět
21. Den - má nejbolestivější vzpomínka
22. Den - moje koníčky
23. Den - 5 věcí, nad kterými často přemýšlím
24. Den - mé znamení v horoskopu a jak si myslím, že to na mě sedí
25. Den - já jako čtenář
26. Den - moje oblíbená hudební skupina/interpret a jak jsem se k tomu dostala
27. Den - kdy jsem nerespektovala své rodiče
28. Den - jak jsem se dostala k blogu
29. Den - vzpomínky z dětství
30. Den - mé úspěchy a neúspěchy za tento měsíc