4. Den - Čtyři věci, které bych nikdy neudělala

29. dubna 2013 v 20:34 |  Projekt))
Říká se, nikdy neříkej nikdy, a život mě už naučil, že je možné naprosto vše, ale troufnu si nějaké ty čtyři věci napsat :)

NIKDY bych se nenechala rozdělit s kamarádkou kvůli nějakému debilovi nebo debilce. Může se stát cokoliv, ale vždy je důležité si to pak vyříkat a být dál oká. Tohle zatím držím, doufám solidně :)

NIKDY bych nedokázala nepomoct někomu, kdo pro mě je byť jen trochu kamarádem. Nevím proč, ale jakmile mě někdo poprosí o pomoc, chce se u mě vyzpovídat, poradit, ... Nemůžu odmítnout, prostě to nejde. Svým způsobem jsem asi hodná. Nevím, někdy mě to štve, ale vlastně jsem za to i celkem ráda, protože nejspíš tahle vlastnost mě dovedla tam, kde jsem teď šťastná :)

NIKDY už nebudu byť jen uvažovat nad tím, že si cíleně ublížím. Těmahle období už jsem si prošla. Nejdřív to bylo málem hodně špatné. Okno, žiletka.. Nechci to rozebírat, je to minulost!! Pak to bylo párkrát takové to mlácení do zdí a podobně. Bylo to buď kamarádka nebo já. A já se rozhodla, že radši zničím sebe. I když to pak dopadlo jinak.. Každopádně doufám, že už se k tomu nikdy nevrátím. NIKDY! Myslím, že ta jizva na kloubu i na zápěstí jsou mi dobrým důvodem.

NIKDY nebudu napodobovat někoho jiného. Nezměním styl, jen abych byla lepší. Připadám si jako dobrý člověk taková, jaká jsem. Mám své chyby, a s věkem se určitě ještě změním, ale NIKDY nebudu nikoho napodobovat a hrát si na něco, co nejsem.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 N. N. | Web | 30. dubna 2013 v 14:37 | Reagovat

No, myslím, že jsem na tom stejně:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama