I tried to be perfect..)

4. dubna 2013 v 22:35 |  My life...
Tak co říct..
Dneska kompletně nestíhám :) Od rána, co jsem vstala, ani teď ne :) Měla bych udělat ještě spoooustu věcí, ale stejnak se na všechno vykašlu a půjdu spát :)
Ve škole nic moc :) Ze zemáku mam jedničku, jinak ta čtvrtletka snad dopadne dobře :)
Je tu prostě spousta věcí, která mě hrozně mrzí. To je tak, když někomu hrozně dlouhou dobu pomáháte, podporujete ho, říkáte mu názory na věc. Dotyčný si vaší podpory váží, souhlasí s vámi. A jednou jste to vy, kdo potřebuje pomoct. Pomůže vám, dopadne to tak, že uděláte své maximum pro danou věc, jen díky podpoře toho člověka. Ale od té doby, jsou vaše názory ty špatné. Přestane s vámi úplně komunikovat. Když to není nutné, nemluví s vámi vůbec. Někdo, kdo pro vás byl tak blízký.. Ta věc, se kterou vám pomohl dopadne dobře, nejlíp co mohla. Ale přecejen je tu jedna věc co vám chybí. Ten blízký člověk, kterého jste podporovali, který podporoval vás, mohl jste se jít k němu svěřit i téměř vybrečet. Někdo, koho jste téměř považovali za sourozence. Ale čeho se dočkám dnes? Žádné kloudné slovo, jen výsměch kvůli všemu. Kvůli výšce, kvůli věku,.. A nesmyslné pomluvy.. Mrzí mě to, ale nemám odvahu, jít si to vyříkat, prostě nemám..

Omlouvám se, asi to nikdo nepochopíte, ale prostě jsem to musela napsat)
Po škole jsem šla na chvíli domu a pak ven :)
No, ještě jsem vlastně podala přihlášku do kurzu smrti (tanečních :D ), připadám si, jak kdybych se upsala ďáblu, ale určitě to bude fajn :D)
Byla jsem teda venku s Domčou, a pak jsem šla večer na plavečák :)
A večer jsem nějak proflákala, bohužel no :)
Enjoy your life, and smile in every moment! :))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama