I want you to know I won’t give up till it’s over..)

14. dubna 2013 v 10:43 |  My life...
Tak, co ke zbytku týdne.. Joo, měla jsem čas psát, ale prostě třeba jsem i chtěla, ale ta lenost byla silnější :D
Ve škole nějak nic, jen katastrofální písemka z nj a písemka z fyziky, která by snad i mohla být dobře :)
To počasí venku bylo úžasný :) Prostě jak je venku dlouho světlo, tak můžu i pozdě chodit domu.. Všechno je nějak fajne :)) Ve čtvrtek jsme se byli podívat na akademii školy, kde vystupovali nějací mí kamarádi a kamarádky, Domči ségra a kluci se tam hlavně chtěli jít podívat, protože na tu školy ještě loni chodili :) Bylo to fajn :) Zabiju Mílu! :D Prostě on mi tam furt házel do vlasů nějakou kytku, kterou tam oškubával na sále :D Stejnak nikdy nevim, jestli proti mě něco má, nebo s nim vycházim okej :D)
V pátek jsem měla jet trénovat na golf, ale nějak nebylo, kdo by mě odvezl zpátky, takže jsem nejela a šla jsem po škole s Domčou :) Pak na sbor a pak zas ven až do půl osmý :) Na zumbu jsem nešla, protože samotný se mi nechtělo a Míša byla s Radkem a Andy s tátou.
Včera golf, hraju asi prej ligu za náš klub, protože je tam málo ženskejch který hrajou :D Prej když se trochu zlepšim, tak asi pujdu hrát i jiný soutěže za klub než jen Severočeskou ligu :D Celkem pobaví no :D A táta mi oznámil, ať si zařídim individuál na golf, abych mohla víc trénovat, když údajně po škole nemam čas :) Maybe by se o tom asi dalo uvažovat no :)
Jinak ten pocit, když si ráno v klidu vstanete v devět, zapnete seriály, blog.. A v půl vám volá kamarádka, ať s ní jedete se podívat, jak její kluk hraje házenou.. No, tak jsem hodná hrozně, takže s ní asi prej jedu :D Potřebuju v 11:25 odcházet z domu, jenže teprv v 11:20 dodělám oběd, kterej jsem zjistila pak že musim dělat, když jsou všichni až na mě se ségrou pryč :D
Jo, a nesnášim rozhodování. Prostě ono je celkem těžký rozhodovat se v některých věcech. Neměla bych, ale prostě zase proč ne.. Je tu jistý riziko, ale zase minimální.. Nemusím to riskovat, ale zase co když chci? A takový ten pocit, že vlastně asi ani si nejsem jistá, jestli chci, i když možná.. :)

Ano, je to boží pocit :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 N. N. | Web | 14. dubna 2013 v 11:17 | Reagovat

Mě taky lenost skoro vždycky přemůže...ale ne u psaní článků, spíš u dělání věcí do školy a tak:D
Je super, že už je teďka tak hezky. Taky si celkem užívám to chození ven třeba v osm, když je ještě světlo:)
Jo, občas je rozhodování strašně těžký, třeba já jsem dost nerozhodná.
Ten pocit je boží, no:D
Užij si to na té házené:)

Ještě k tomu traileru: jsem myslela, že už bude někdy ráno, ale před chvilkou jsem přišla na to, že bude asi až někdy o půlnoci...to naštve-.-

2 Andy Andy | Web | 14. dubna 2013 v 20:23 | Reagovat

Škrt, škrt..:D
Nepokrátíš! :D

3 Poppy Poppy | Web | 14. dubna 2013 v 21:07 | Reagovat

Moc děkuji za komentář. Ono spíš vždy šlo o to, že ho mám, ale i tak mě prostě trápí, že ho mám až tak moc ráda, že se bojím, že ho ztratím. Moc jsem nepochopila, mezi čím se chceš rozhodovat. Jako mezi jídlem a kamarádkou?
A matika je hrozná :D a písemky jsou hrozný a fyzika je příšerná

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama