Všechno je jednou poprvé ;D

28. dubna 2013 v 10:36 |  My life...
Čááu lidi :)
Sorry, ale teď prostě poslední dobou jsem hrozně líná sem psát. Každý den uvažuju nad tím, co sem večer napíšu a nakonec nějak nenapíšu nic :( Ale nebojte, to jarní období mě zase brzo přejde :)
V neděli jsem byla odpoledne venku, bylo dost vedro :) A pak grilovačka celýho baráku na oslavu nových vrat :) Bylo to fajn. A takovej ten pocit, když jste hodně unavený, tak plánujete být na grilovačce tak do osmi a jít spát a píše vám kamarádka, že je na zumbě skoro sama, tak domejete nádobí, který máte v ruce, obujete sportovní boty, vezmete si klíče a peníze, to nádobí odnesete dolu na dvůr a jdete na zumbu :D Sice to byla pětiminutová akce, ale bylo to fajn :D Na tý zumbě jsem málem umřela no :D
V pondělí jsme měli ředitelský :) Takže jsem strávila celý dopoledne u Domči :) Když to shrnu pár slovy > Bylo to hodně fajn :) Pak domu na oběd, k doktorce s rukou a s Andy ven :) Tvoje budoucí dítě se nemůže jmenovat jménem mého budoucího dítěte. nebo Menstuuje mi noha :D Prostě nelze pochopit :D Pak jsem musela domu, protože jsme jeli grilovat na zahradu, protože z neděle zbylo ještě hromada jídla :D
V úterý už jsem musela do školy. Na nultou -_- Kdyby aspoň měl opravený ty katastrofální písemky :) Zjistila jsem 3 z čj, což považuju za celkem fajn, čekala jsem i horší :) A ta 2 ze zsv je hodně faajn :) Odpolko... No, nechtělo se mi tam, tak jsem to zatáhla no :D Ale pšššt :) Šla jsem se do novýho parku učit děják, přepsat ten sešit a češtinu :) Pak jsem šla s Domčou a Štěpou k Boženě, kde jsem pak měla sraz s Andy a šli jsme ven :) Andy musela v pět domu, tak že na zumbu nepujdu a pujdu se domu učit. No, ale v novym parku jsem potkala trenéry (Hanka, Míša, Aneta, Vítek) a nějak mi nebylo umožněno odejít :) Ale jako bylo to fajn :) Pak domů na večeři a na plavečák :)
Středa zas tak zajímavá nebyla :D Odpadla nám nultá a první hodina. To jsem byla doprovit Domču, jeli někam na fotbal :) A pak jsem potkala svoje bývalý spolužáky :D Takovej ten no stress, že kvůli mě šli do školy o 15minut pozdě :D Pak jsem byla u doktora, a pak jsem si.. Nooo, hrála s vratama :D Prostě jak jsem psala, že máme ty nový vrata, tak to je geniální, vy jim zavoláte a oni se otevřou :D Takže do školy jsem šla v jedenáct :D A měli jsme do dvou no :D Pak jsem šla na oběd, domu a na chvíli s Luckou ven :) Pak sbor a pak s Domčou :) To tele hraje fotbal po hlavě, má trochu odřenej obličej no :)
Ve čtvrtek mi bylo dost blbě :) Po škole jsem šla domu a pak s Domčou ven :) Pak jsem musela pro bráchu na fotbal, doprovodili jsme Domču a pak jsem měla koncert se sborem :)
V pátek škola jen čtyři hodiny, ale prostě poslední zvonění -_- Došla jsem skoro až ke škole suchá, čistá.. A pak se tam objeví Štěpán, a už jsem rozhodně suchá nebyla :D A ten srmad octu. Grr -_- Sice jsem se pak převlíkla, ale i to oblečení smrdělo, a i když jsem si tu hlavu myla třikrát, snad je z ní ten ocet pořád cejtit -_- Ale vtipný bylo, že když čtvrťáci chtěli jít k nám na matiku a viděli zástupkyni, tak radši utekli :D Odpo jsem se šla umýt domu a pak s Domčou ven :) Na sbor jsem kvůli odešlým hlasivkám nešla :) No, a asi dobře, protože by jinak bráchu neměl kdo odvíst na fotbal :) Tak jsme vyzvedli Domču s malym Štěpánkem a šli jsme na stadion :) Joo, byli jsme tam dost dřív, ale stane se :D Jen já dokážu kopat do míče ve světlých botech na podpatku :D
Včera jsem byla ve Foru :) Dvoje nový boty (joo, jsem hrozná, já vím :D ), plavky (boží :3 ), dárek mámě k narozeninám a kabelku :) Prostě ty kecy tam :D Asi nám bylo oboum dost blbě, ale to je jedno :D Na počet slečny Jéé. Myslíš počest? :D Hele oranžová, další oranžová. Prostě vybírání vězeňských outfitů. Tvoje dítě.. Já nemam dítě! No nikdy nevíš :D Bylo to fajn :D Pak večer se dobelhat na koncert, joo, nějak jsem ho přežila :) A pak na chvíli s klukama ven :)
Dneska to vidim na proflákaný dopoledne a odpo budu muset mamce pomoct s přípravou oslavy :) Ségře je dneska 12 :) Všechno nejlepší ségra :))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Natalia. Natalia. | Web | 28. dubna 2013 v 10:54 | Reagovat

Máš skvělý blog :-)

2 Jen oranžová to může být :D Jen oranžová to může být :D | 28. dubna 2013 v 15:42 | Reagovat

Popřej ségře i za mě :)
Jinak matka prohlásila, že by můj pokoj vypadal hezky oranžově..Nechceš se nastěhovat, aby jsi žila v přirozeném prostředí? :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama