Květen 2013

Už nikdy nechci vidět fazole!! :D

30. května 2013 v 22:24 My life...
Dneska, tak začnu tradičně školou :)
Ráno čj, nějak si nic nepamatuju, asi jsem ještě spala :D Pak němčina, berem teď životní prostředí, fakt awesome ,D atika prostě řešení s Andy takových pofidérních věcí. Pak prostě volná hodina. Takže nakoupit sladkosti a na oběd s Andy, Fílou a Péťou, byla to sranda :D Pak suplovaná aj, kterou měla celá třída. Prostě ta učitelka přijde, zadá nám práci ani ne na minutu a na dvacet minut si odejde :D Ale tak why not :D Pak se vrátí, a něco tam vypráví, přimčemž ji poslouhaj možná tak dva tři lidi. No, jsme tam s Andy zas řešily tu epičnost. Napíšem knihu, ne? :D Víš jak je zamotaný GG? Naše životy jsou ještě horší! :D No, on neví ty spoilery mezi náma, by tam jen tiše seděl a chtěl Míšu :D Pak zemák, jsme hráli nějakou hru jakoby Aktivity, prej to od něj máme ke dni dětí tu rádoby volnou hodinu :D) Prostě jsem asi musela kreslit Tichý oceán. Pff :D
Pak k doktorce, která mi zakázala týden cvičit. Takže sobota no golf, a v pondělí bez těláku, ale to mi nějak vubec nevadí :D
S Domčou k němu, pomoct mu s protokolem na bižuli a nějak i jinak no :D Prostě ten pocit, když máte zkoumat fazoli, ale vubec nevíte jak :D Ale asi jsem to dala :D
Domů, na trénink, chtěla jsem ty děti zabít :D Home a napsat slohovku. Boring, boring, much more boring :D
A straaašně mě štve to počasí.. Pozítří červen a je takovej luxusní podzim. Hej, já nechci v létě sáňkovat :X No, uvidíme no :)
See ya, somewhere in the future, people :D

My boyfriend is awesome :))

29. května 2013 v 21:32 My life...
Prostě dnešek :)
Ráno odpadla nultá, pak zemák, prostě sranda no :D Pak matika, učila jsem se fyziku. Pak ájina, no, to už ani nekomentuju. Pak ta fyzika. Nepsala jsem, jen mě vyzkoušela, a prostě za jedna! :)) Jsem dobrá, fuck yeah! :D Pak už jen bižule, na pondělí asi musim umět 106 kytek poznat no..
Po škole s Domčou, a pak na sbor :) Pak jsem ségru naučila bižuli a pak nějak himym :) Teď už jsem ho dokoukala, takže už jedu první díl GG J A čekat na novou řadu himym a další díly pll no :)
Dneska vlastně nějak nic zajímavýho :)

Mějte se fajn :)

Můj přítel je piraňa! :D

28. května 2013 v 22:13 My life...
Ták, ke dnešku :) Všechny hodiny nějaký double :)
Double informatika, double matika, pak nj a double zemák :) Takové to požírání brambůrek a bonbonů o hodiny :D Double hudebku jsem asi trochu zatáhla no :) Takovéto Výtvarkářum odpolko odpadlo, to neni fér, tam taky nepujdu :D
Jsem jakože chtěla jít k doktorce, ale nějak tam nebyli, takže si moje zmírající noha musí počkat do zítra :)
Pak s Domčou ven, bylo to dost fajn :) Prostě jsme si nějak našli zálibu v kousání :D Občas to ale může i bolet no :D On je prostě můj upír, moje piraňa :D
Novej park, pak parkány, já jsem si došla domů, zase novej park, pak jsme šli k němu :) Prostě jsem mu tam uvařila, pokecala si s jeho tátou a chvíli si tam hrála s Falcem, prostě ten pes mě asi má rád, ale já jeho už tolik ne, promiň pse :D
Pak na trénink :) Zas bych ty děcka zabila :D Ale tak zase takovej ten pokec s Hankou, o všem ale o ničem :)
Pak domů a naučit se fyziku, zsv, udělat projekt na bižuli, najít kartičku na obědy, snažit se pochopit jednu věc na matiku :) Na víc už jsem nějak neměla, takže slohovku napíšu asi zítra ve škole a čj se naučím až budu vědět termín opravy :)
Ještě by to chtělo najít klíče, zas nevim, kam jsem je položila -_- Jsem fakt hrozná.. :)
Zítra odpadá 0. a 6. hodina, takže by to mělo být fajn, a Domča nemá odpolko, takže ještě much more better :))
Mějte se fajn :) Užijte si zbytek týdne :)

My second name? Crazy! :D

27. května 2013 v 19:04 My life...
Dnešek, prostě awesome day :))
Ve škole.. No, vlastně ještě k tomu, co bylo předtím. Ráno mě hrozně bolela hlava, takže jsem nějak měla problém vstát. No, nakonec jsem vstala o 20 minut později, než jsem chtěla, v 7:05. Což bych ještě normálně stíhala, ale dneska jsem asi ve 45 stála před zrcadlem, ve věcech na spaní, neučesaná a neměla jsem nic připraveno.
Grr.. Právě mě naštval táta, zase.. To je tak těžký pochopit, že je mi blbě?..
Tak dál, přišla jsem do školy pozdě, ale učitelka nějak odešla do kabinetu po začátku hodiny, a nevšimla si, že jsem tam nebyla :) Pak suplovaná čj, to bylo nějaký pofidérní, ale měla jsem pocit, že jsem ve třídě dementů. Bižule, prostě sníst dvoje bonbony a pak zemák, nějaká soutěž na hlavní města v Evropě :) Tělák byl celkem fajn. Prostě > kruhy, volejbal a stojka < za jedna :) Už jen opravit ten kotoul a basket.
Po těláku jsem nějak šla a zničila si nohu. Joo, jsem talentovaná, nemůžu chodit.
Pak k Domčovi, no, a jsem zničená ještě víc :D Nevim, byla to dneska sranda. Nejdřív spát. Joo, byla jsem mrtvá, ale u něj se spalo tak hezky :)) No, a pak taková bitva :D Lochtání, kousání, braní si peřiny, pak už jsme i spadli z postele :D Horší jak malý děti jsme byli :D Ale prostě, on je ten nejlepší :))
Pak asi kvůli mě nestíhal trénink. Promiň :) Já měla jet na golf, ale nějak mi nefunguje noha, a navíc nikdo nebyl doma, so that's it.
Dnešek byl prostě fajn :)) Mějte se :)

Lets be sexy, pretty, cool ,D

26. května 2013 v 19:00 My life...
Ahoj, ahoj :)
Tak se tu po dlouhé době zas ukazuju, protože nějak jsem líná dojít pro tu knížku na druhé straně pokoje, seriál se mi načítá a články všude možně už mám taky přečtené :)
Tak nějak si poslední dobou řikám, jestli má smysl tenhle blog ještě nějak víst, když sem něco napíšu tak jednou za 14 dní, ale tak řikám si, že o prázdniny a v červnu určitě zas bude o čem psát, tak se tu snad budu ukazovat častěji :) No, uvidíme :)
Co bych mohla k posledním 14dnům říct? No, upřímně, byly celkem divný. Byla to samá hádka, se všema.. Pak jsem se v jednu chvíli málem totálně sesypala, ale nakonec to dobře dopadlo. I tak, Andy, díky moc, žes tu pro mě byla :)
MS v hokeji nějak nevyšlo, ale to sledování toho s Andy, vždycky ty popcorny, otázky mojí mamky, jestli hodlám způsobit převrat v kukuřičnym hospodářství :D No, bylo to tak nějak vtipné :)
Škola.. No, na tu jsem se asi celkem dost vykašlala :) Nevim, já chci být vzorná, mít dobré známky, ale prostě na to občas s prominutím vysloveně seru :) To je tak, když se na písemku z čj nenaučim a pak mam 2 otázky z 5 :) Když se nesoustředim na matice a dělám pak v těch testech blbosti :) Měla bych se za ten přístup stydět, já vím..
Co mě těší je, že se zase nějak věnuju golfu a sboru :)
Teď v pátek jsem byla na Prague Food Festivalu :) To bylo moc fajn :) Prostě třeba zmrzlina z modřenínu :33 A pak koncert na Noci kostelů :)
Co mě štve, že jsem začla něco dělat kvuli té Austrálii, ale hned to zas opadlo..
Prostě asi teď dost často nevím, co v mojem životě má nebo nemá smysl :) Mám pocit, že co udělám je blbě.. Achjo, potřebovala bych proplesknout :)
Mějte se, snad se zas brzo ozvu :)
Bye :) Be better person than me, please :)

I could stay awake, just to hear you breathing..)

13. května 2013 v 22:26 My life...
Neděle byla tak nějak asi dooost zajímavá, taková hard core :D
Dopoledne jsem vstala a uklízela jsem a pak si četla a u toho koukala v televizi na Scoobyho :D No cooo, jsem to dlouho neviděla a nic lepšího nedávali :D Pak jsem se ségrou vařila oběd a pak jen takovej ten telefonát Andy. Vykonáváš nějakou smysluplnou činnost? Koukám na Kdo přežije.. Okej, za půl hodiny buď u mě :D Nestihla to, ale tak tu minutu nebo dvě zpoždění jsem jí tolerovala :D
Pak jsme šly za město do Intersparu a pak do vedlejší vesnice/města koukat, jak můj brácha hraje fotbal. Pak autem k nám, dojít k Andy, po cestě takovej výtlem :D Hele, to je K? Proč má svetr, když já tu umírám vedrem v tričku? Ty píčoo, on je ostříhanej a zas vypadá jak dement :D Jsme milé, my víme, ale prostě.. :D Pak teda k Andy, do Alberta a k nám koukat na hokej. Snědly jsme snad všechno, co jsme našly no :D A pak na hodinu a půl na zumbu. Myslela jsem, že umřu, když jsem přišla v těch devět domu, ale asi jsem do jedný do rána dělala referát na zemák, kterej máme na středu.
Ráno pro Domču, do školy, tam jsem to nějak přežila. Takovej ten pocit, když umíráte o chemii, že už nemáte co jíst a až po hodině si uvědomíte, že máte v tašce ještě dvoje Kaštany (Aww :3 Miluju :3 ). No, tak jsem si řekla > Sním je o odpoledňák. A jen takové to zjištění od Andy, že mi odpolko odpadá, že to učitel na hodině zrovna řikal :D Nemůžu za to, že ho nevnímám.. :D Pak tělák :D Takové to > Budete dělat stoj na hlavě, není to nebezpečný, je to stabilní.. Noo, bráchovi to Lenka na breaku zakázala dělat, že je to nebezpečný. Njn, ale my jsme na gymplu, tady je ten tělocvik uplně jinej level, prostě hard core :D Bylo to vtipné :D
Pak ven a nějak jsem se nakonec nechala ukecat a šla jsem Terce (Domčova ségra) na věneček minitanečních. Ono se mi tam jakože chtělo i nechtělo, ale tak nakonec jsem šla. Šli jsme vlastně já, Domča, Štěpán, Míla, Michal (takovej ten módní guru :D ) a pak se tam objevil i Ondra :D Bylo to fajn :D Dvakrát jsem si zatancovala, ale myslím, že oba tanečníci museli trpět :D Prostě nikdy jsem netancovala a talentem taky zrovna neoplývám :D Ale tak s Domčou blues a s Matyášem, nevim jak se to jmenuje, ale tancuje se u toho do čtverce :D
Teď jsem doma, už jsem vytřela, ještě musím vytřít jednu místnost, udělat referát na hudebku a naučit se nějak literaturu :) Super no :)
Mějte se fajne :))

-Aww :33 Ta písnička prostě :)) Kdykoliv jí slyšim, tak si jí začnu zpívat, to nejde jinak :D Mám jí prostě spojenou s úžasnejma zážitkama a jednou úžasnou osůbkou :))

I just wanna stay with you..)

11. května 2013 v 16:49 My life...
Ahoj, ahoj :)
Tak se zase ozývám, nějak jsem hrozně líná poslední dobou něco psát, ale aspoň projekt se sem snažím dávat :)
Tak k čarodkám :) Ty byly fajn :) Musela jsem sice být do půl čtvrtý ve škole, protože jsem měla odpolko, ale nějak to nevadilo. Pak jsem šla si domu odnést tašku a ven s Domčou, Mílou, Štěpánem a Doubkem. Pak jsme vyzvedli Michala a šli na intr pro Aničku. Pak jsme šli všichni na Střelák dozadu. Nějak se nakonec připojila i Zuzka :) No, ta a Anička, jak dopadly, to lepší asi nerozebírat :D Bylo to ale stejnak dost fajn :)
Druhej den volnoo :) Prostě první máj, takže jsem šla s Domčou na Kamýk, prostě do třešňovýho sadu nad městem :))
V pátek jsem měla jít do školy jen od 10 do 12, ale musela jsem jet do Ústí na fyzikální olympiádu :) Pak jsem šla odpoledne ven s Domčou :)
V sobotu jsem šla dopoledne koukat na fotbal, jak Domča hraje :) Prostě jsem drsná, protože sleduju fotbal ze střídačky :D Prostě tam byla Kačka se Štěpou no :D Takový to Zajímalo by mě, co ty fotbalisti dělaj v těch šatnách.. No, maj všichni něco s rukou :D Stane se ze mě roztleskávačka :D Ale možná fakt jo :D 2. června pujdu kouknout s Andy na vystoupení místních roztleskávaček a maybe bychom se k nim od září přidaly :D Po fotbale jsem musela domu uklízet :) Pak jsem měla jít na sborovej ples, ale nikdy mě to tam nebaví a moje hlasivky taky ne uplně fungujou, tak jsem tam nešla a místo toho jsem byla venku :)
V neděli jsem šla na turnaj golfovej a kupodivu jsem i zahrála celkem dobře :)) Pak jsem šla k Domčovi, no a odtamtud jsme šli na nějakou zahradu megadaleko za městem jejich známejch :D
Jsem asi v pondělí nešla na odpolko, protože jsem prostě neměla tulipán :D Stejně se mi tam nechtělo no :D Pořád nevim, o co si mam říct.. Řekni si mu o jednodomou a dvoudomou kytku, budeš je potřebovat na laborky :D > Prostě jsme Krupičkový :D Odpoledne sice bylo ošklivo a nikam se mi nechtělo, ale tak slíbila jsem tetě, že s ní pujdu na golf, tak jsem teda šla :)
V úterý jsem na odpolko opět nešla, aneb neměla jsem referát :D A jeli jsme s rodičema do Pece :D To sice až v šest, ale never mind :D Nikam se mi nechtělo, radši bych byla venku, ale tak nevadí no :)
Ve středu jsem teda šla na Sněžku no :D Pff, nemam ráda kopce :D Ale všechny jsem trochu podělala :) Hlavně že první věta od Martina na mě byla > Máš s sebou brufeny? :D < No, nějak mi prostě každej rok dělalo blbě, když jsem šla hodně do kopce, motala se mi hlava a nezvládala jsem to :) Tak ono, když jsem byla chudokrevná a neokysličovala se mi teda pořádně krev, tak se mi sakra nedivte.. :) Ale letos jsem byla nahoře jednou tak rychle jak oni, a hned zmlkli :)
Ve čtvrtek jsme psali ze zemáku :) Prostě všichni se bojej si udělat tahák jen já prostě no stress :D Ráno se mi podařilo dost pohádat doma, takže mě nechtěli odpo nikam pustit. Nakonec jsem to ale usmlouvala na ten golf, kterej byl na odpo domluvenej už dýl :) Jel tam se mnou i Domča, prostě můj caddy :D Nee, on ten výraz nemá rád, prej mu nerozumí, takže prostě můj nosič holí :D To zní divně.. :D
V pátek škola tak nějak asi o ničem :) Jak se vyučuje fyzika na gymnáziu? :D Že učitelka stojí u tabule a zjišťuje, jestli s ní prstem pohne :D Odpo jsem šla zachránit bráchu, přijel z ozdraváku a neměl klíče od bytu :) Pak jsem si stáhla Moorhuhn :D Znáte tu hru, jak se tam střílej slepice, ne? :D Jsem to hrála jako uplně malá a je to i teď hrozná závislost :D Pak jsem šla na oběd a k Domčovi :) Pak jsme museli k jeho mamce do školky, potkali jsme Štěpána, takže jsme šli tam a pak ještě doprovodit Štěpána no :)) A pak jsem šla domu, kde jsem měla sraz s Andy :D Prostě jsme fandili těm našim tragédům v hokeji :D Jen mi dokážem za zápas sníst 4 popcorny :D Ale aspoň jsme vyhráli :D Zítra možná repete :D
Dneska jsme s Andy šli koukat na taneční skupiny, taky bych chtěla umět tak tancovat jako oni :) Takový to dementní zjištění, že asi neni kluk, kterýho by chtěla jen jedna z vás :D Noo, co tenhle?.. Joo, tak toho jsem chtěla taky no :D Celkem zamrzí, ale co se dá dělat no :D

Prostě první máj :)) A fotka pod pravou třešní, ne pod sakurou, jako ji má spousta lidí! :))

11. Den - Okamžik, kdy jsem byla nejvíc šťastná

6. května 2013 v 18:30 Projekt))
Chvílí, kdy jsem byla v životě opravdu hodně šťastná bylo vážně moc.
Když se mi podařilo přejít o třídu výš, když jsem zjistila, že mě přijali na gympl, když jsme se sborem zpívaly před jásajícím sálem, to bych asi zařadila na druhé místo, nebo když jsem vyhrála golfový turnaj :)
Nejvíc jsem asi byla šťastná v okamžiku, o kterém by se nemělo moc mluvit, takže nevím, jestli sem o tom vůbec psát. No, napíšu to asi radši trochu zkresleně.
Byl večer a byli jsme venku. Chtěla jsem ho, a on to věděl. Pořád něco blekotal ohledně jednoho tématu, a mě bylo hned od prvního slova, o čem mluví. Ale když se mě zeptal, jestli vím, o čem mluví, že určitě jo, tak jsem to popřela, prostě jsem to chtěla slyšet přímo. A pak jsem se té věty dočkala > Chci být s tebou. < Můžu říct, že v tu chvíli byste mi mohli říct, že za týden umřu a já bych se na vás stejně usmívala. To byla totiž moje výhra, něco, co ze mě udělalo nejšťastnějšího člověka na světě.
Bylo to téměř srovnatelné s pocitem dva roky zpátky v Olomouci se sborem. Náš tancující sbor, plné jásající hlediště. Ty lidi, kteří se na vás smáli, bavilo je to, fandili vám.. :) Aw :33 Ten pocit byl dokonalej :)) Kdo to nezažil nemůže to pochopit, ale kdo jo, ví, jak je to úžasné :)

10. Den - Mí TOP kámoši + něco o nich

5. května 2013 v 18:30 Projekt))
Domča - přítel přece musí být zároveň i nejbližším kamarádem ne? Začali jsme se bavit někdy z době, kdy on chodil s Andy. Já měla svoje problémy kvůli jednomu klukovi a navzájem jsme si snažili pomoct. Pak tu byl ještě jeden důvod, proč jsme si vlastně psali celkem často. Spoustakrát nastali pauzi, kdy jsme si spolu prostě psát přestali, ale nakonec nás to vždycky přešlo. Zlom vlastně nastal, když nečekaně ještě s Mt přišli na náš vánoční koncert. V té době jsme si začli psát pořád, byli jsme nejlepší kamarádi. Začli jsme chodit ven, ale pak zase přestali. Když jsem byla v Alpách, psali jsme si pořád, a pak nějak už byl lyžák, a tam to tak nějak dopadlo :))
Andy - Předloňskej lyžák, prostě nějak jsem odmítla být na pokoji s holkama ode mě ze třídy a tak jsem byla s Andy, Moni a Mílou. S Andy jsme se během toho týdne dost bavily a pak poslední den jsme se dost pohádaly s holkama a prostě ,,ostrůvky''. Nelze pochopit. Pak jsme začly chodit ven, říkaly jsme si všechno. Joo, naše hádky občas byly dost nebezpečný, ale prostě držíme při sobě. Jak jsme si tehdy řekly, nás žádnej debil ani debilka nerozdělí. Ona je prostě někdo, koho mi nikdy nikdo nedokáže nahradit, takže může mít svý chyby, může si o ní kdo chce říkat co chce, ale ona bude vždycky ta se kterou se dá smát největším kravinám.
Míša - slečna Jee. Výborná magorka, ale skvělá holka. Známe se něco přes rok a ty společný vzpomínky jsou k nezaplacení. Loňskej koncert Mandrage, řešení kluků, takové to vzájemné dlužíš mi kafe, Silvestr, Vinobranní, hokeje, zumby, plavečák a soustředění. Zadanost není nemoc. Ona je možná ten nejvíc praštěnej člověk na světě, ale nevyměnim ji!! :)
Lucka - věčně vytlemená. Snad se s ní nedá řešit každá ''tajná'' informace, ale ona je tu vždycky, když se potřebuju svěřit někomu, když potřebuju rozesmát. Známe se ze sboru, takže sborový soustředka, chození ven a do kina. A hlavně ty nejvíc puberťácký výtlemy. Když jsem s ní, tak mě prostě potkat nechceš :D
Matouš - jeden čas jsme si asi navzájem dost radili a pomáhali. Byl to prostě dost dobrej kamarád. Ještě s Domčou jsme vždycky nadávali na demenci života, dělali si srandu z lidí, co nám vadili. No, ale někteří lidé zmizí tak rychle, jako se objevili. Okej, okej, známe se odmala a pořád spolu občas něco prohodíme a vídáme se na chodbách, ale už je to dost něco jinýho.
Markétka - taková ta o dva dny mladší kamarádka z osmý třídy. Chodily jsme spolu na základku, pak Anglie. Vídáme se hrozně málokdy, třeba jednou za 3 měsíce, ale prostě vždycky mluvim já, protože já jsem ta, co má zajímavej život a ona údajně ta co má život oproti mě nudnej :D

9. Den - Moje oblíbená kniha a o čem byla

4. května 2013 v 18:30 Projekt))
Moje nejoblíbenější kniha je asi Harry Potter a Fénixův řád


Harry Potter a fénixův řád
J.K.Rowling

Myslím, že to každý zná, ale tak pro připomenutí. Voldemort je zpátky a všichni to vědí, protože na konci posledního dílu se s nim Harry setkal tváří v tvář. Proto se obnovuje spolek nazvaný Fénixův řád. Harrymu se zde objevují vidiny, které Voldemort způsobuje, nejprve neúmyslně, později toho ale využije. V tomto díle vzniká takzvaná Brumbálova armáda, když se děti chtějí naučit kouzla, díky kterým by se uměli řádně bránit. Ze školy odchází Brumbál a jeho místo ředitele má hnusná růžová baba Umbridgeová. U konce tohoto dílu nastvává, aspoň pro mě jedna z nejsmutnějších, část knihy, kdy umírá Sirius. Na konci knihy si Harry uvědomí, že pro spojení se Siriusem měl speciální zrcátko, proto vlastně k jeho smrti nemuselo tak bláhově dojít. Podívá se do zrcátka s nadějí, že se v něm Sirius objeví, ten už je ale bohužel mrtvý.