10. Den - Mí TOP kámoši + něco o nich

5. května 2013 v 18:30 |  Projekt))
Domča - přítel přece musí být zároveň i nejbližším kamarádem ne? Začali jsme se bavit někdy z době, kdy on chodil s Andy. Já měla svoje problémy kvůli jednomu klukovi a navzájem jsme si snažili pomoct. Pak tu byl ještě jeden důvod, proč jsme si vlastně psali celkem často. Spoustakrát nastali pauzi, kdy jsme si spolu prostě psát přestali, ale nakonec nás to vždycky přešlo. Zlom vlastně nastal, když nečekaně ještě s Mt přišli na náš vánoční koncert. V té době jsme si začli psát pořád, byli jsme nejlepší kamarádi. Začli jsme chodit ven, ale pak zase přestali. Když jsem byla v Alpách, psali jsme si pořád, a pak nějak už byl lyžák, a tam to tak nějak dopadlo :))
Andy - Předloňskej lyžák, prostě nějak jsem odmítla být na pokoji s holkama ode mě ze třídy a tak jsem byla s Andy, Moni a Mílou. S Andy jsme se během toho týdne dost bavily a pak poslední den jsme se dost pohádaly s holkama a prostě ,,ostrůvky''. Nelze pochopit. Pak jsme začly chodit ven, říkaly jsme si všechno. Joo, naše hádky občas byly dost nebezpečný, ale prostě držíme při sobě. Jak jsme si tehdy řekly, nás žádnej debil ani debilka nerozdělí. Ona je prostě někdo, koho mi nikdy nikdo nedokáže nahradit, takže může mít svý chyby, může si o ní kdo chce říkat co chce, ale ona bude vždycky ta se kterou se dá smát největším kravinám.
Míša - slečna Jee. Výborná magorka, ale skvělá holka. Známe se něco přes rok a ty společný vzpomínky jsou k nezaplacení. Loňskej koncert Mandrage, řešení kluků, takové to vzájemné dlužíš mi kafe, Silvestr, Vinobranní, hokeje, zumby, plavečák a soustředění. Zadanost není nemoc. Ona je možná ten nejvíc praštěnej člověk na světě, ale nevyměnim ji!! :)
Lucka - věčně vytlemená. Snad se s ní nedá řešit každá ''tajná'' informace, ale ona je tu vždycky, když se potřebuju svěřit někomu, když potřebuju rozesmát. Známe se ze sboru, takže sborový soustředka, chození ven a do kina. A hlavně ty nejvíc puberťácký výtlemy. Když jsem s ní, tak mě prostě potkat nechceš :D
Matouš - jeden čas jsme si asi navzájem dost radili a pomáhali. Byl to prostě dost dobrej kamarád. Ještě s Domčou jsme vždycky nadávali na demenci života, dělali si srandu z lidí, co nám vadili. No, ale někteří lidé zmizí tak rychle, jako se objevili. Okej, okej, známe se odmala a pořád spolu občas něco prohodíme a vídáme se na chodbách, ale už je to dost něco jinýho.
Markétka - taková ta o dva dny mladší kamarádka z osmý třídy. Chodily jsme spolu na základku, pak Anglie. Vídáme se hrozně málokdy, třeba jednou za 3 měsíce, ale prostě vždycky mluvim já, protože já jsem ta, co má zajímavej život a ona údajně ta co má život oproti mě nudnej :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 N. N. | Web | 6. května 2013 v 18:14 | Reagovat

To je fajn, že máš tolik skvělejch kámošů:)
Občas si říkám, kdyby kolem mě nebyli lidi, který mám ráda, vydržela bych to?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama