I just wanna stay with you..)

11. května 2013 v 16:49 |  My life...
Ahoj, ahoj :)
Tak se zase ozývám, nějak jsem hrozně líná poslední dobou něco psát, ale aspoň projekt se sem snažím dávat :)
Tak k čarodkám :) Ty byly fajn :) Musela jsem sice být do půl čtvrtý ve škole, protože jsem měla odpolko, ale nějak to nevadilo. Pak jsem šla si domu odnést tašku a ven s Domčou, Mílou, Štěpánem a Doubkem. Pak jsme vyzvedli Michala a šli na intr pro Aničku. Pak jsme šli všichni na Střelák dozadu. Nějak se nakonec připojila i Zuzka :) No, ta a Anička, jak dopadly, to lepší asi nerozebírat :D Bylo to ale stejnak dost fajn :)
Druhej den volnoo :) Prostě první máj, takže jsem šla s Domčou na Kamýk, prostě do třešňovýho sadu nad městem :))
V pátek jsem měla jít do školy jen od 10 do 12, ale musela jsem jet do Ústí na fyzikální olympiádu :) Pak jsem šla odpoledne ven s Domčou :)
V sobotu jsem šla dopoledne koukat na fotbal, jak Domča hraje :) Prostě jsem drsná, protože sleduju fotbal ze střídačky :D Prostě tam byla Kačka se Štěpou no :D Takový to Zajímalo by mě, co ty fotbalisti dělaj v těch šatnách.. No, maj všichni něco s rukou :D Stane se ze mě roztleskávačka :D Ale možná fakt jo :D 2. června pujdu kouknout s Andy na vystoupení místních roztleskávaček a maybe bychom se k nim od září přidaly :D Po fotbale jsem musela domu uklízet :) Pak jsem měla jít na sborovej ples, ale nikdy mě to tam nebaví a moje hlasivky taky ne uplně fungujou, tak jsem tam nešla a místo toho jsem byla venku :)
V neděli jsem šla na turnaj golfovej a kupodivu jsem i zahrála celkem dobře :)) Pak jsem šla k Domčovi, no a odtamtud jsme šli na nějakou zahradu megadaleko za městem jejich známejch :D
Jsem asi v pondělí nešla na odpolko, protože jsem prostě neměla tulipán :D Stejně se mi tam nechtělo no :D Pořád nevim, o co si mam říct.. Řekni si mu o jednodomou a dvoudomou kytku, budeš je potřebovat na laborky :D > Prostě jsme Krupičkový :D Odpoledne sice bylo ošklivo a nikam se mi nechtělo, ale tak slíbila jsem tetě, že s ní pujdu na golf, tak jsem teda šla :)
V úterý jsem na odpolko opět nešla, aneb neměla jsem referát :D A jeli jsme s rodičema do Pece :D To sice až v šest, ale never mind :D Nikam se mi nechtělo, radši bych byla venku, ale tak nevadí no :)
Ve středu jsem teda šla na Sněžku no :D Pff, nemam ráda kopce :D Ale všechny jsem trochu podělala :) Hlavně že první věta od Martina na mě byla > Máš s sebou brufeny? :D < No, nějak mi prostě každej rok dělalo blbě, když jsem šla hodně do kopce, motala se mi hlava a nezvládala jsem to :) Tak ono, když jsem byla chudokrevná a neokysličovala se mi teda pořádně krev, tak se mi sakra nedivte.. :) Ale letos jsem byla nahoře jednou tak rychle jak oni, a hned zmlkli :)
Ve čtvrtek jsme psali ze zemáku :) Prostě všichni se bojej si udělat tahák jen já prostě no stress :D Ráno se mi podařilo dost pohádat doma, takže mě nechtěli odpo nikam pustit. Nakonec jsem to ale usmlouvala na ten golf, kterej byl na odpo domluvenej už dýl :) Jel tam se mnou i Domča, prostě můj caddy :D Nee, on ten výraz nemá rád, prej mu nerozumí, takže prostě můj nosič holí :D To zní divně.. :D
V pátek škola tak nějak asi o ničem :) Jak se vyučuje fyzika na gymnáziu? :D Že učitelka stojí u tabule a zjišťuje, jestli s ní prstem pohne :D Odpo jsem šla zachránit bráchu, přijel z ozdraváku a neměl klíče od bytu :) Pak jsem si stáhla Moorhuhn :D Znáte tu hru, jak se tam střílej slepice, ne? :D Jsem to hrála jako uplně malá a je to i teď hrozná závislost :D Pak jsem šla na oběd a k Domčovi :) Pak jsme museli k jeho mamce do školky, potkali jsme Štěpána, takže jsme šli tam a pak ještě doprovodit Štěpána no :)) A pak jsem šla domu, kde jsem měla sraz s Andy :D Prostě jsme fandili těm našim tragédům v hokeji :D Jen mi dokážem za zápas sníst 4 popcorny :D Ale aspoň jsme vyhráli :D Zítra možná repete :D
Dneska jsme s Andy šli koukat na taneční skupiny, taky bych chtěla umět tak tancovat jako oni :) Takový to dementní zjištění, že asi neni kluk, kterýho by chtěla jen jedna z vás :D Noo, co tenhle?.. Joo, tak toho jsem chtěla taky no :D Celkem zamrzí, ale co se dá dělat no :D

Prostě první máj :)) A fotka pod pravou třešní, ne pod sakurou, jako ji má spousta lidí! :))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 N. N. | Web | 11. května 2013 v 17:28 | Reagovat

První máj..spousta lidí nenašla třešni, tak šli pod zlatej déšť před náš dům:D
Ta fotka je pěkná:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama