My second name? Crazy! :D

27. května 2013 v 19:04 |  My life...
Dnešek, prostě awesome day :))
Ve škole.. No, vlastně ještě k tomu, co bylo předtím. Ráno mě hrozně bolela hlava, takže jsem nějak měla problém vstát. No, nakonec jsem vstala o 20 minut později, než jsem chtěla, v 7:05. Což bych ještě normálně stíhala, ale dneska jsem asi ve 45 stála před zrcadlem, ve věcech na spaní, neučesaná a neměla jsem nic připraveno.
Grr.. Právě mě naštval táta, zase.. To je tak těžký pochopit, že je mi blbě?..
Tak dál, přišla jsem do školy pozdě, ale učitelka nějak odešla do kabinetu po začátku hodiny, a nevšimla si, že jsem tam nebyla :) Pak suplovaná čj, to bylo nějaký pofidérní, ale měla jsem pocit, že jsem ve třídě dementů. Bižule, prostě sníst dvoje bonbony a pak zemák, nějaká soutěž na hlavní města v Evropě :) Tělák byl celkem fajn. Prostě > kruhy, volejbal a stojka < za jedna :) Už jen opravit ten kotoul a basket.
Po těláku jsem nějak šla a zničila si nohu. Joo, jsem talentovaná, nemůžu chodit.
Pak k Domčovi, no, a jsem zničená ještě víc :D Nevim, byla to dneska sranda. Nejdřív spát. Joo, byla jsem mrtvá, ale u něj se spalo tak hezky :)) No, a pak taková bitva :D Lochtání, kousání, braní si peřiny, pak už jsme i spadli z postele :D Horší jak malý děti jsme byli :D Ale prostě, on je ten nejlepší :))
Pak asi kvůli mě nestíhal trénink. Promiň :) Já měla jet na golf, ale nějak mi nefunguje noha, a navíc nikdo nebyl doma, so that's it.
Dnešek byl prostě fajn :)) Mějte se :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama