Červen 2013

Zase jednou na dno...

27. června 2013 v 23:40 My life...
Takže něco o neděli.. Sakra, co jsem dělala v neděli? Grr, teď asi vubec nevim.. Joo, to bude tim, že jsem vlastně nic nedělala no :D Jen pak večer na 3 hodiny na zumbu. Prostě zumba maraton no :D
V pondělí třídní výlet na paintball. Bylo to awesome, jen jsem byla zabita do hlavy asi z metru. Auu :D A pak odpo s Domčou ven. Zakecat se s Karlem a s Týnou, pak s Doubkem a Michalem a pak totálně zmoknout :D
V úterý jsem nějak prostě nešla do školy :D Ráno žádat o občanku, pak do nemocnice na rentgen s prstem (Je to sice jen naražený, ale to nic nemění na tom, že to pořád nehorázně bolí) a pak k Domčovi. Tam jsem tak nějak strávila celej den. Večer akorát pak na bazén, to mam prostě doživotní trauma :D Musela jsem vylízt Jirkovi na ramena (má asi 2 metry), on ještě lezl na židli a já tam musela na zeď lepit papír aby měli kam promítat fotky :D Dvakrát jsem to musela prožít -_- A ještě mi řekne, že mam tlustej zadek -_-
Ve středu do školy od osmi do desíti. Prostě učitelka ráno, že nás před půl dvanáctou pustit nemůže. Tak jsme koukali na nějakej pofidérní film, s Vojtou jsme tam hráli Člověče, nezlob se; dámu a nějaký takový ty tyčky :D Zbořila jsem Andy domino a žrali jsme bonbony :D A prostě v 10 přišla učitelka, ať teda jdeme domu no :D Tak jsem šla zase k Domčovi :) Tam vznikly celkem fajn fotky ještě s jeho bráškou :) Pak ven ty fotky upravit a domu.
Dneska škola nějakej sportovní den. Protože kluci hráli fotbal a byla potřeba ještě někoho z naší třídy na volleybal, tak jsem prostě i s naraženym prstem musela jít. Hlavně, že jsem to nikdy nehrála no :D Pak jsem tam jakože nějak odešla, i když jsme tam měli zůstávat. Stane se. Pak s Domčou na Boženu, no, k tomu se nevyjadřuju radši. Pak ven, to bylo fajn :) Pak ke mě přišla Andy, prostě takové to PLL :) A pak do kulturáku na závěr školního roku základky, kam jsme chodily. Prostě jsem tam nakonec zůstala se svojí bejvalou třídu a nešla na poradu trenérů, kam jsem měla jít. No, ty lidi jsou furt stejný dementi jako před rokem. Takže jsem od nich utekla za Štěpánem, Zuzkou, Doubkem, tim klukem jehož jméno si stále nepamatuju a Stefanem :D Pak už jen domu :)
Asi prostě nechápu spoustu věcí.. možná se mi hroutí vztah, těžko říct. Mám pocit, že se mnou můj kluk nechce být, ale on se k tomu odmítá vyjádřit. Asi jsem se zhroutila. Takhle jsem kvuli němu brečela naposled v lednu, kdy se na mě vykašlal jako na nejlepší kamarádku. Naštěstí, mám prostě kamaráda. Zachránil mě před hloupostma loni, pomohl mi i letos. Díky moc, Davčo :) Sice nevíš, ale já ti nikdy nic z toho nezapomenu.
Zítra si do školy pro vysvědčení. Nechce se mi tam. Těžko říct proč, ale asi se mi zítra nechce nikam. No, uvidíme no.
Paa


Moji dva ňuňánci :D Žeru je oba, ale ten starší je prostě můj :D*

První dojem musí být dokonalý :D

22. června 2013 v 22:43 My life...
Tak dneska jsem ráno vstala s tím, že prostě uklidím.. No, ale asi mě to po chvíli přešlo :D Psala jsem si s Andy, pak jsem pomáhala tátovi vařit a ještě mýt koupelnu :)
Tak nějak jsem měla být v půl druhý před kulturákem, kde jsem měla mít sraz s Andy :) Táta mi sice tvrdil, jak to v pohodě stíhám, že už budou všichni najedený, ale nějak na oběd přišli i babička s dědou a já v půl druhý ještě pořád seděla u stolu :D Šla jsem se přichystat a nějak jsem i odešla :)
Šly jsme ven a pak na taneční vystoupení jedný skupiny :) Bylo to hezký, jen prostě oni tam měli takový ukázky z tréninků a to prostě bylo hrozně dlouhý :) Ale jinak to bylo fajn :) Jen prostě ono takové to zjištění, že jedna vaše kamarádka ještě nedávno nadávala na jednu vaši bývalou kamarádku a teď prostě se spolu bavěj, tak jsme my s Andy ty trapný, co ani nepozdravěj, že? :D Mě je to jedno, já jsem trapná (a samozřejmě chytrá :DD) gymplačka a ony ať mi třeba vlezou na záda. Pff -_- :D
Po tom vystoupení jsem šla s Domčou :) Šli jsme tak nějak ještě s Michalem, Štěpánem a Zuzkou do novýho parku a pak jsem šla k Domčovi na oslavu malýho Štěpánka. Prostě takové to > Co když mě nebude část jeho rodiny, co mě zatím nezná, mít ráda? < Prostě jsem asi byla vtipná no.. :D Bylo to tam fajn :D Prostě takový kecy a hystorky :D Jen jsem asi přišla o prst :) Ono asi prostě jsem to schytala medailí a děsně to bolí, když se tim něčeho dotknu, ani pořádně napnout ten prst nemůžu :) Ale tak snad je to jen naražený :) Pak jsem jakože musela domu, jen teda Domča nevypadal moc happy, když odbíjelo už deset a já musela jít domu nahoru :) I am so sorry :))
Ono asi tak nějak mi ty akce, kdy chci být venku dlouho vyjdou na dny, kdy je mamka v práci na noc a to je pak celkem dost pohoda :D
Teď takovej ten skype s Andy :)
Zítra mě čeká tří hodinovej zumba maraton, tak pokud to přežiju tak napíšu :)
Enjoy the weekend :D

I am back! :D

21. června 2013 v 18:52 My life...
Tak, všichni, jsem zpátky :)
Teď to bylo takový všechno zmatečný :) Samé hádky, problémy ve škole.. :) Když už jsem konečně skoro napsala článek, tak se mi smazal -_- Věřtě nebo ne, naštvalo mě to hrozně, takže píšu zas o víc jak týden později nový.
Asi bych měla napsat nějak aspoň okrajově co se mimo školu a hádky dělo. Tak prostě asi fotbaly s Andy > Ňunák :D On tam asi zakořenil :D a podobný hlášky :)
Na oslavě u Domčovejch známejch, s ním a jeho ségrou, tátou a bráchou do Úštěka na koupák :) Taky do Úštěka s famílií a pak i s Domčovou famílií :)
Bylo to stejnak ve směs fajn :) To počasí teda bylo trošku šáhlý no :) Nejdřív povodně a pak čtyřicítky vedra :) Teď už je zase fajn :) A první letní den prostě :))
Na vysvědčení mi prej dá akorát dvojku z ájiny, ale stejnak jsem svůj slib nesplnila no.. :) Nenadělám už nic :)
Mějte se fajn :)

Need to sleep ;D

2. června 2013 v 15:02 My life...
Jsem se asi pár dní neozvala, ale vážně za to nemůžu, ani jeden večer jsem neměla volnej :)
V pátek.. Do školy na 2 hodiny a pak k zubaři, aby mi tam bylo řečeno, že mam ten zub z 3/4 pryč, a že mi to opravěj za 3,5 litru. Fakt super ,) Jsem pak asi 4 hodiny šišlala hůř jak malý dítě, protože mi uspala půlku pusy ;D
Pak jsem byla s mamkou, ale málem jsem umřela nudou. Pak s Domčou na koncert. No, nebudu se k tomu vyjadřovat, prostě řekněme, že jsem tam asi nedopadla ani zdaleka dobře.. A na závěr prostě písnička, která mě totálně odrovná ,)
Pak s Andy k nám. Takový to koukání na Návrh a řešení failů. A mluvíte a mluvíte.. A najednou se probudíte a je ráno ;D
V sedm ráno > Nějak nejsem unavená. V půl devátý, když musíte vstávat > Já nevstanu.. :D Pak jsme teda šli ještě s mym bráškou koukat na fotbal :) Oba mě ale po prvním zápase opustili, takže jsem tam ten druhej mrzla sama :) Pak domů na oběd, a k Domčovi :) V osm ven. Chodit do skoro půl desátý po městě a doufat, že nikoho nepotkáte a pak jít spát ''k Míle'' ,) Bylo to ale nejvíc fajn :)) Prostě koukání na Nesvatbovi, povídání si, atd, atd.. ,D
Pak jen ráno muset vstát a odejít a doma od půl osmý ráno do půl třetí žehlit -_-' To prostě nechcete ,)
Teď koukám na GG a pak pujdu s Andy do čajky, tak se mějte :)