První dojem musí být dokonalý :D

22. června 2013 v 22:43 |  My life...
Tak dneska jsem ráno vstala s tím, že prostě uklidím.. No, ale asi mě to po chvíli přešlo :D Psala jsem si s Andy, pak jsem pomáhala tátovi vařit a ještě mýt koupelnu :)
Tak nějak jsem měla být v půl druhý před kulturákem, kde jsem měla mít sraz s Andy :) Táta mi sice tvrdil, jak to v pohodě stíhám, že už budou všichni najedený, ale nějak na oběd přišli i babička s dědou a já v půl druhý ještě pořád seděla u stolu :D Šla jsem se přichystat a nějak jsem i odešla :)
Šly jsme ven a pak na taneční vystoupení jedný skupiny :) Bylo to hezký, jen prostě oni tam měli takový ukázky z tréninků a to prostě bylo hrozně dlouhý :) Ale jinak to bylo fajn :) Jen prostě ono takové to zjištění, že jedna vaše kamarádka ještě nedávno nadávala na jednu vaši bývalou kamarádku a teď prostě se spolu bavěj, tak jsme my s Andy ty trapný, co ani nepozdravěj, že? :D Mě je to jedno, já jsem trapná (a samozřejmě chytrá :DD) gymplačka a ony ať mi třeba vlezou na záda. Pff -_- :D
Po tom vystoupení jsem šla s Domčou :) Šli jsme tak nějak ještě s Michalem, Štěpánem a Zuzkou do novýho parku a pak jsem šla k Domčovi na oslavu malýho Štěpánka. Prostě takové to > Co když mě nebude část jeho rodiny, co mě zatím nezná, mít ráda? < Prostě jsem asi byla vtipná no.. :D Bylo to tam fajn :D Prostě takový kecy a hystorky :D Jen jsem asi přišla o prst :) Ono asi prostě jsem to schytala medailí a děsně to bolí, když se tim něčeho dotknu, ani pořádně napnout ten prst nemůžu :) Ale tak snad je to jen naražený :) Pak jsem jakože musela domu, jen teda Domča nevypadal moc happy, když odbíjelo už deset a já musela jít domu nahoru :) I am so sorry :))
Ono asi tak nějak mi ty akce, kdy chci být venku dlouho vyjdou na dny, kdy je mamka v práci na noc a to je pak celkem dost pohoda :D
Teď takovej ten skype s Andy :)
Zítra mě čeká tří hodinovej zumba maraton, tak pokud to přežiju tak napíšu :)
Enjoy the weekend :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama