Srpen 2013

Need more time!:D

31. srpna 2013 v 21:44 My life...
Byli jsme někde bůh ví kde.. Já, Domča, Andy, Matouš a další.. Matouš se rozhodl, že pujde na vodu, cvakl se s ním skif, který ho omráčil, a on se utopil.. Joo, mám někdy vážně hodně divný sny:D
Jinak ke včerejšku. Ráno jsem byla na kosmetice a na stříhání. Zmizely mi vlasy!! :D Potom s Andy do Fora. Néé, vubec jsem si nechtěla nic kupovat, ale bohužel, nechte tam tu úžasnou sukni, když je zlevněná o čtyři stovky jen na osmdesát korun:D A ty úžasný boty:3:D No, co se dá dělat. Prostě Wanna banana? :D Jen já s Andy se chováme ve vlaku jak ty největší debilky, ale přece za to nemůžeme:D Pak venek s Andy a klukama:D Bylo to dost fajn:D)
Dneska jsem ráno uklízela, pak bráškovi na zápas. Néé, vůbec neprohráli asi 13:2 :D Se ale stává:D Potom ven s Andy:D Budeme se dělit o poslední rohlík.. Ale když já rohlíky nesmim:D No, měly jsme asi víc:D Potom s Domčou:)) Joo, to bylo taky dost fajn:))
Ten pocit, když si nalakujete nehty a zjistíte, že potřebujete čůrat:D) Nebo když jste venku, čekáte na kluky, potřebujete čůrat a tak prosíte nějakýho týpka v bistru, jestli by vás tam pustil na záchod:D) Joo, jsem trochu jiná:D)
A megamoc se mi nechce jít do školy:)


Back to school? Oh, no.. :D

30. srpna 2013 v 22:57 My life...
Tak vás zase zdravím. O prázdniny jsem sem sice původně psát chtěla, ale pak to prostě nějak nevyšlo:D Takže vám tu přináším aspoň takový menší report.
/ Brouk v NPR Mionší / Vítkovice / Tarzanie pod Radhoštěm - Cuz I love it. / Ostravské doly / S Domčou <3 /

Pak následovaly 15. narozeniny a 14 dní brigády. Většinou v kanclu, 3 dny z toho na příměstském táboře s děckama. Jinak koupálka, venky, prostě prázdninová pohoda.


/ Boyz. / Ten nejlepší tým - modří :) / Jsem fotograf. Nechtějte vidět originál:D / My bitches / Ony podruhé /

Po brigádě týden volna a pak do Dvora Králové se sourozencema, mamkou, dědou a Domčou.


/ Malá polepšovna - Josefov / Tomu se říká luxusní kemp.. / Už kempíme:D / ZOO Dvůr Králové / Kuks /


/ Odpočinek / Trosky / Bohinjské jezero / Koča na Komni - pohled na Bohinjské jezero / Domácí sýr ze salaše nad Planinou pri jezeru /

Ty poslední fotky pak už jsou ze Slovinska. Bohužel, při výletě ke Koče pri Triglavskih jezerih jsem si zapomněla foťák :( A z Bledu žádné úžasné fotky nemám. Potom jsme byli týden v Chorvatsku, ale tam jsme se jen váleli na pláži, tak vám sem přidám jednu plážovou:D

Tak, to je asi tak vše, zítra se zas ozvu a už budou pravidelně články:)
Bye, bye, people.