Need more time!:D

31. srpna 2013 v 21:44 |  My life...
Byli jsme někde bůh ví kde.. Já, Domča, Andy, Matouš a další.. Matouš se rozhodl, že pujde na vodu, cvakl se s ním skif, který ho omráčil, a on se utopil.. Joo, mám někdy vážně hodně divný sny:D
Jinak ke včerejšku. Ráno jsem byla na kosmetice a na stříhání. Zmizely mi vlasy!! :D Potom s Andy do Fora. Néé, vubec jsem si nechtěla nic kupovat, ale bohužel, nechte tam tu úžasnou sukni, když je zlevněná o čtyři stovky jen na osmdesát korun:D A ty úžasný boty:3:D No, co se dá dělat. Prostě Wanna banana? :D Jen já s Andy se chováme ve vlaku jak ty největší debilky, ale přece za to nemůžeme:D Pak venek s Andy a klukama:D Bylo to dost fajn:D)
Dneska jsem ráno uklízela, pak bráškovi na zápas. Néé, vůbec neprohráli asi 13:2 :D Se ale stává:D Potom ven s Andy:D Budeme se dělit o poslední rohlík.. Ale když já rohlíky nesmim:D No, měly jsme asi víc:D Potom s Domčou:)) Joo, to bylo taky dost fajn:))
Ten pocit, když si nalakujete nehty a zjistíte, že potřebujete čůrat:D) Nebo když jste venku, čekáte na kluky, potřebujete čůrat a tak prosíte nějakýho týpka v bistru, jestli by vás tam pustil na záchod:D) Joo, jsem trochu jiná:D)
A megamoc se mi nechce jít do školy:)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama