Září 2013

Dancer ;D

29. září 2013 v 21:37 My life...
Tak, co vám povím.. Škola byla taková nějaká normální no :D Nevim, ani už si nepamatuju co se tam dělo. Asi nějaké písemky. A dolejzání jednoho kamaráda. Bohužel, já ho beru jako kamaráda, ale jak on bere mě, to vážně těžko říct. Jinak asi ve škole nic no :)

Bez dlahy a bez problémů (těch zásadních) :D

22. září 2013 v 8:19 My life...
Tak se vám vracím ve vší své kráse :D Heh :D
Koukám, že už jsem nenapsala dost dlouho, sakra. No, měla jsem tu dlahu. Měla jsem jí něco přes týden a minulý čtvrtek mi jí kvůli začátku tanečních sundali. Samozřejmě kvůli tomu absolutně nezvládám školu, protože jsem ztratila více než první dva týdny. Joo, někdo by se mohl ptát, proč to nezvládám, když mám pořád samé 1, ale nikdo už nevidí to, že se vážně snažím (obyčejně si to čtu před písemkou jenom) prostě učím se do půlnoci a pak vstávám kvůli učení ve 4 ráno. No, stává se.

Last friday night.

6. září 2013 v 22:31 My life...
Čusíček.
Tak včera jsem se vyležela, dopsala nějaký sešity, na hoďku tu byl Domča, jinak vlastně nic:)
Dneska jsem byla ve škole, s tou dlahou tam stejně nemůžu nic dělat-_- Pak do Takka pro tílko, na sbor:) Joo, ten pocit, že jsem tam vždycky byla celkem vzorná a pak mě posaděj vedle malý holky a prostě tam na sebe děláme celou zkoušku xichty :D Achjo, jsem jak malá :D Po sboru s Áňou, Andy a Míšou do parku trénovat choreografii na zítra :) No, naučily jsme se asi něco přes půl minuty a pak se rozhodly, že to odpískáme :) Pak jsme nějak kecaly a pak home :) Ale Andy se mi sem zřejmě už téměř stěhuje:D Dost pátků tu asi bude spát, ať se po tanečních nemusí táhnout přes celé město domů:D 24.9. přijedem pozdě z divadla, tak jdem taky spát k nám:D A pak asi i párkrát během OH no:D Bude to sranda:D

Bordel.

5. září 2013 v 9:51 My life...
Všechno je špatně!! Mám hlad. Tak jím. Jím. Ale z toho je mi špatně. Tak nejím. Nejím. Ale opět mám hlad. A teď mi sakra řekněte, co mám dělat? Jen ležím doma a umírám, ani nic dělat nemůžu s rukou v dlaze.
Chce mě jeden kluk. Je zadaný. Já jsem zadaná. Nechápu, proč to musí tak komplikovat. Okej, řekl mi to. Polichotí to. Ale proč to říká i všude okolo? Já to nechci pořád poslouchat. A musí mě ve škole pořád pronásledovat pohledem? Grr, to už je prostě moc. A proč na mě tak divně kouká i jeho mladší brácha? Achjo, nechápu to. A co budu dělat, až se to donese k Páje? Normálně se spolu přece bavíme. Na sboru často stojíme vedle sebe. Ale když jsem tam s ní včera mluvila, přišla jsem si tak strašně trapně. A to je teprve první týden školy. Co mě tam čeká dál?
Jinak dneska je to 7 měsíců, co jsem s Domčou:)) Zní to úžasně a taky to takový je. Už se těším, až místo "měsíců" budu moct říkat "roky" nebo "let". Ale to je ještě za dlouho a nechci nic zakřiknout.
V úterý jsem byla ve škole hrozně dlouho. Od 7 do 3. Jako tohle hned druhý den školy bylo trochu moc. Ale celkem to uteklo. Ke své konverzaci z němčiny se radši moc nevyjadřuju. Ich bin nicht interessant Person :D Pak s Andy a vlastně pak i Domčou ven. Bylo to fajn, jen Andy byla prej nějaká sjetá:D Pak na hokej. Hráli jsme proti Drážďanům. 8:1. Noo, z těch našich 8 gólů jsem viděla jen jeden no. Málem jsem z toho zešílela. Vždy jsem se otočila a najednou gool -_-
Včera ráno k doktorce na preventivku. Prý jsem za poslední 2 roky vyrostla 3cm. Fakt super noo. Škola, tam jsme s Andy celou dobu jedly bonbony. Nenápadnost 4ever! Místo těláku k doktorovi, který mi řekl, že dostanu dlahu minimálně na 10 dní, tak to se mnou málem šlehlo. Když já jdu příští pátek do tanečních.. Tak to dáme jen do čtvrtka no:D Takže na chíru, na oběd, s Domčou k němu a pak na sbor. Po sboru s Luckou a Bárou. No, udělalo se mi hrozně špatně, že jsem téměř nedošla domů. Doprovod od holek jsem odmítla, ale už o ulici dál jsem se modlila, abych potkala kohokoliv známého. No, nedočkala jsem se, ale domu jsem nakonec i došla. Od té doby jen ležím.
Už mě nic nebaví. Články na netu, hry, film jsem vypla v půlce, ani vlastně není s kým si psát. Odpo mi Domča od Andy přinese sešity, tak budu přepisovat, ale ještě tu budu přes čtyři hodiny umírat.
Snad ten článek je aspoň trochu dává smysl. Mějte se

First school day,)

2. září 2013 v 21:45 My life...
Takže..
Včera byl takovej asi nějak divnej den:D Nevím proč, ale prostě byl divnej:D Ráno jsem se vzbudila nějak pofidérně brzo, asi kolem osmý a kolem půl desátý už jsem kuchtila. Tři chody, divím se, že se mi do toho chtělo. Pak přišel Domča. Část odpolka jsme strávili u nás a pak do kina na Letadla <3 :D Joo, jsem asi magor, ale žeru tyhle animáky:D Potom jsme nějak měly s Andy a Míšou ven, ale Andy se nestihla vrátit z jakýhosi zapadákova:D Noo, nedopadla jsem nejlíp:D A pak ještě nějak vlastně s Domčou ven:D
Jinak, ten pocit, když se v jednu ráno rozhodnete, že budete chodit na jazykové kurzy:D Ale tak jako proč nee:D
Dneska první den školy. Takový ten sraz u Andy v 6:45, abychom byly už v 7 ve škole a měly naše úžasná místa přímo uprostřed třídy:D Je jen detail, že první lidi po nás přišli asi v 7:45:D Takové to ranní nestíhání, natáčení cesty do školy, zjištění, že hodiny ve třídě tvrděj, že jsou 4 ráno.. :D Obchůzky po škole:D Když zjistíte, že v prváku je ta kráva, kterou nenávidíte a měla jít na školu jinam -_- Když na vás na chodbě bafne uplně neznámej kluk a vy se hrozně leknete:D No, bylo to vtipné:D Ty vole, hrad!:D Vojto, zeptej se Dominika, proč mi píše.. Mu napiš proč ti píše, ne?.. Ale to by mě stálo keše, tebe mám zadarmo:D.. Dvě koruny!:D Měly jsme nejvíc:D Po škole s Domčou k němu, do města pro kravaty a pak do večera u něj, takové to pohodové váleníčko:) To mě teď asi zas dlouho nebude čekat no:D
Zítra škola od 7 do 3, držte mi palce:D