Bez dlahy a bez problémů (těch zásadních) :D

22. září 2013 v 8:19 |  My life...
Tak se vám vracím ve vší své kráse :D Heh :D
Koukám, že už jsem nenapsala dost dlouho, sakra. No, měla jsem tu dlahu. Měla jsem jí něco přes týden a minulý čtvrtek mi jí kvůli začátku tanečních sundali. Samozřejmě kvůli tomu absolutně nezvládám školu, protože jsem ztratila více než první dva týdny. Joo, někdo by se mohl ptát, proč to nezvládám, když mám pořád samé 1, ale nikdo už nevidí to, že se vážně snažím (obyčejně si to čtu před písemkou jenom) prostě učím se do půlnoci a pak vstávám kvůli učení ve 4 ráno. No, stává se.


Tradičně jsem chodila s Domčou ven, tradičně jsme se hádali.. No, snad už nebudem:)
Plavečák, no řekněme, že prostě úterky chodím, protože musím a čtvrtky chodím, protože mě to baví. Těžko se to chápe, co? No, v úterý jsem u malého bazénku, prostě neplavci, ale mě to s těmahle prťatama prostě nebaví:D Ve čtvrtek jsem u těch o kategorii víš a to mě baví už několik let hrozně moc.
Sbor. No, upřímně mě to teď fakt sere. Jo, fajn, sebrali nám z hlasu vážně dobrý holky. Ale když je Pája nemocná a ty malé holky, které vlastně nejsou tak malé, když je jedna starší než já, některé třeba o rok, dva mladší, nic nedělají a nesnaží se, tak si máme s Niky uřvat hlasivky? Samozřejmě, že už to tak dopadlo. Když já přišla do hlavního sboru, byla to prestiž. Snažila jsem se, chtěla jsem být dobrá jako starší holky. Ale malé holky o čtyři roky později? Nemluvte mi..
Začali nám taneční!! :D Prostě to je taková sranda akce no. Vždy máme s Andy dvouhodinové přípravy, ale ve výsledku stejně nestíháme. Viz minulý týden, kdy jsme měli být ve 45 u kulturáku ale v půl jsme ještě jedly a nebyly oblečené :D Tancovala jsem převážně s Domčou, jednou pak s Mílou. Na druhé lekci už jsem tancovala s Domčou jen dvakrát. Jinak to byli Trávníček, Míla a Pavlík :D Prostě ten poděl, když při mazurce skončíte u bývalého spolužáka:D Ale tak je to fajn, asi jsem ty taneční takhle moc fajn nečekala.
Minulou sobotu jsem byla u Domči na oslavě :D Detaily o naší "nahé míli" je asi lepší nezveřejňovat :D
Včera a v pátek bylo vinobraní. V pátek jsme šli po tanečních a bylo to, no, takové o ničem. Šlo nás prostě moc a nějakým dvanácti lidem nevyhovíte najednou nikdy a pořád jsme se někde naháněli. Ale i tak to bylo celkem fajn. To včerejší jsem si užila mnohonásobně víc:))) Ve dvě k Domčovi a spát:D Pak jsme po pátý vyrazili na náměstí a tam jsme uviděli Ondru s Věrčou. Chvíli jsme byli s nima, pak nějak jsme kecali s Domčovou famílií a jejich známejma. Pak jsme šli prodávat lístky:D Takový překupníci my :D Pak jsme se vrátili na námko a už jsme tam s nima dvěma byli vlastně celou dobu:) A bylo to dost fajn:) K Domčovi pro flašku, vypít to, jít se najíst na kostelní nevím-jak-se-to-jmenuje (noo, myslím takový ten půlmetrový okraj po obvodu na kterém se dobře sedí). Kouknout na Xindla X z mostu, ke mě na záchod, k Věruš domu pro víno, čekat na Štěpána, na námko na burčák, druhý pokus kluků vystřelit nám růži aneb pod vlivem se střílí líp a o půlnoci domu :D Bylo to moc užitý :))) Vážně asi to nejlepší vinobraní :)) Asi mi po příchodu domů sice bylo trošku špatně, ale určitě za to mohli hity Michala Davida, který tam hráli revival a já to slyšela až doma -_- :D Teď už je mi dobře, musím vytřít a vyrazit na fotbal, tak bye :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama