Říjen 2013

Halloween :3

31. října 2013 v 23:04 My life...
Včera takový ten poslední den prázdnin. Zní to jako pohoda, ale ne tak úplně. Ráno jsem se vzbudila brzo a koukala na seriály. Potom s Domčou na bruslák. Vůbec tam na mě neútočily tři malé holčičky, z čehož jsem dvě ani neznala :D Potom domů na oběd a na hoďku s Domčou ven. Pak už jen sedět nad esejí na angličtinu. Hahah, nechci vidět, jak se na to učitelka bude tvářit.


Čistě kamarádská schůzka :D

29. října 2013 v 20:57 My life...
Takže v neděli jsem dopoledne šla s Andy na fotbal. Prostě když tam na nás mluví nějací kluci, hází tam po nás zapalovač nebo tam Andy prostě na jednoho kluka řve Heeeej, Ártý. Jinak jsme normální :D Domča pořád říkal, jak určitě prohrajou a vyhráli 7:0. A dal dva góly ♥ :) Potom jsem byla líná jet na kole na zahradu, kde byli všichni grilovat, tak jsem si ohřála něco doma. Potom s Domčou ven. A pak k mé tetě na oslavu. Bratránkovi bude pozítří 6!

Knock, knock, knocking.. :)

26. října 2013 v 20:43 My life...
Myslím, že můžu říct, že poslední dny byly vyčerpávající. Ve škole se nijak nic nedělo, ale toho okolo bylo víc než dost. Řekněme, že článek ze čtvrtka měl rázné pokračování. Ale ještě k tomu předtím. Ve škole prostě jen jezení o hodiny, nevím, uteklo to nějak rychle. Po škole s Domčou, pak na sbor a tam jíst s Pájou sušenky a hrát na mobilech :D Pak se s Andy hledat a nakonec taneční. Joo, kdybychom se tam s Domčou asi milionkrát nepohádali, bylo by to i fajn.

He is probably killing me..

24. října 2013 v 18:34 My life...
Ahoj.
Takže jsem zas tu. Před skoro čtrnácti dněma jsme měli prodlouženou lekci. To byl také prvotně důvod, proč jsem vlastně nepsala, dělala jsem kotiliony, takže nebyl čas. Pro ty co neví, co to je kotilion, je to taková jakoby kytička ze stužky, kterou dívky připímají chlapcům na saka. Celý večer byla dámská volenka. Byla to sranda, když si jednou můžete vybrat, s kým budete tančit. Párkrát jsem tancovala s Domčou, dvakrát s Mílou. Jinak jsem obešla Michala, Matouše, Štěpána, Vojtu, Ondru, Fílu, druhého Štěpána, Kubu, Mílou, Pavlem, ještě nějakýma dvěma, až si vzpomenu, napíšu to sem a s Ondrou, prostě splněný sen ze základky :D Bylo to awesome. Nějak jsem vážně líná popisovat, co se poslední dobou dělo, protože by toho moc nebylo, jen minulý týden jsem byla nemocná.

Fotbáál :D

7. října 2013 v 21:11 My life...
Takže včera jsem nějak začla den raním vstáváním a jízdou na kole. Jela jsem pomáhat na ekoakci. To je každoročně pořádaná akce naším plaveckým klubem, která spočívá v tom, že u pozemku děti a jejich rodiče sbírají odpadky na souši a potápěči je loví v jezeře. Ten kdo toho nasbírá nejvíc obvykle dostane nějakou cenu, všichni pak za odměnu dostanou k obědu guláš :D

My heart will go on.. :)

5. října 2013 v 20:30 My life...
Aneb podle čeho vymýšlím nadpisy.. Prostě hraje mi písnička, tak co tam zrovna zpívaj :D Nahádou, je to styl. Možná. Ani ne, nevadí ale.
Včera jsem nějak byla ve škole. Kupodivu, že? No, po cestě jsem potkala Lukáše, spolužák, taky je to teď vtipné. Když zjistil, že jdu k Domčovi, tak radši odbočil o ulici dřív, why not. Proč jsem šla ráno před školou k Domčovi, když já měla od 8 a on od 9? Protože měl můj úkol na nj. Stává se :D

Einwandfrei Liebe..:)

3. října 2013 v 21:53 My life...
Yesterday, all my troubles seemed so far away..
Ahojky:) Tak včera se ve škole nějak nic zvláštního nedělo:) Domča nebyl ve škole, tak jsem přestávky strávila s mým Bíbískem, šly jsme volit ke školním volbám, jednu přestávku jsem pokecala s Mikym:) Pak tělák, no prostě hodařka koulí ze mě asi nebude :D Ale ten pinčes už mi začíná jít :D) Po škole domů a na sbor :) Ten pocit, když si myslíte, jak něco zazpíváte, ale po 3 minutách rozezpívání zjistíte, že to prostě nejde.. Pak domů, dělat věci do školy a v 10 večer zjistit, že do té školy jdu jen na dvě hodiny, páč jedu k dentální hygienistce -_-

Know me so well..

1. října 2013 v 18:18 My life...
Ahoj, ahoj:)
Takže, včera jsme ve škole z ničeho nepsali.. Podezřelé. Dneska jsme ale psali ze zsv. Noo, snad to nějak dopadne. Snad i dobře :D Ono asi je fail, když si myslíte, že by ta čj mohla dopadnout fajn, rozdá vám písemky a zjistíte, že máte za 3. Ale tak asi mi zapomněla opravit 1 otázku, takže mám za 2. No, lepší než nic. Jinak jsem včera šla ve 4 na němčinu, aby mi řekli, že to zblbli, a že mám přijít až v půl sedmé. Awesome -_- Tak jsem aspoň sjela k Müllerce dohodnout si šaty na věneček. Grr, to jméno mě vážně pronásleduje všude. Na laku na vlasy, v obchodech, i ženská, co mi bude šít šaty se tak jmenuje..