Prosinec 2013

"Merry" Christmas.

25. prosince 2013 v 19:21 My life...
Vzhledem k tomu, že prostě nemám přehled o tom, co je za den, ale jen, jaké je datum, začneme 23. To jsem se dopoledne flákala doma, četla si. Odpoledne mi přišel Domča, ale také jsem celé odpoledne čekala, až mi sem přijde Ježíškův skřítek pomocník (čti jako truhlář) dát skříň a poličky. No, měl přijít po obědě, přišel ve 4, když jsme byli na živém betlémě, ale tak byl tu s ním děda a skříně tu mám. Jak už jsem zmínila, byli jsme s Domčou na živém betlémě. No, já tam teda asi jako měla být s rodinou, ale to je detail. Další detail, že jsem z toho nic neviděla. No, ale ono když na to chodíte každý rok od malička, přičemž ten repertoár se prostě nemění.. Joo, možná to bude i tím, že nikdo ten příběh o narození Krista nepřepsal, ale tak.

Time is so fast.

22. prosince 2013 v 20:45 My life...
Včera jsem se vrhla na přemalování svého pokoje. No, malovala jsem ho sice už o prázdniny, ale potřebovalo to přetřít. Bohužel, jsem na to nakonec byla sama. Domča jel do Ikei pro postel a Andy přijel táta. Ve spolupráci s válečkem, štětcem a štaflema jsem to zvládla, si myslím, celkem obstojně. To malování samotné by nebyl takový mor. Ale všechno to stěhování věcí někam, nábytek, aby se neušpinil, přelepit lišty a okraje bílých stěn páskou, a pak hlavně vytřít všechnu tu barvu z podlahy. Páč kdo by toužil po zelené plovoučce.

Prázdninky:3

20. prosince 2013 v 22:11 My life...
Ve středu jsem se nějak myslím neměla vidět s Domčou. No, ve výsledku jsme se viděli celý den a bylo to fajn. Byl sbor, kde jsem zase nezpívala. Já za to asi fakt můžu, ano, hrozně mě baví chodit tam jen sedět a buzerovat ostatní! Aneb demence některých lidí nezná meze. Jinak jsme asi měli psát z angličtiny a ona to odvolala, čímž mě celkem naštvala, páč jsem se na to učila a teď to budu psát s 91761354 dalšíma písemkama na začátku ledna.

I cant understand this..

17. prosince 2013 v 21:46 My life...
Včera prostě škola. Psali jsme matiku. Nesnáším tu učitelku. Odpadla ájina. Zase. Po škole jsem byla s Domčou. U něj. Pak pro prcka do školky. Pak k Domčovi. A na němčinu. Pak ke mě. Koukat na scénky s Holzmannem. Love it. Potom koukat na Sněženky a machry. Pak na Comeback. A pak usnout u učení. To bylo tak nějak stručně.

Cinema, Dresden, dancing:)

15. prosince 2013 v 17:29 My life...
Tak, asi přišel čas, abych zas napsala. Joo, měla jsem napsat už dávno, ale copak můžu za to, že nebyl čas? Začněme středou, i když to si toho už moc nepamatuju. No, zátahla jsem tělák. Uklidila celý byt a pak šla na sbor, kde jsem stejnak nezpívala. Po sboru jsem šla za Domčou na fotbal jeho brášky a pak už si nějak nepamatuju, co bylo. Ve čtvrtek zas škola do 4, vážně awesome. Na hudebku nás přišlo asi 6 a cvičili jsme na tu akademii, která asi bude vážně hodně tragická. Potom jsem šla na doučko, s Domčou vyzvednout Andýska a pak na koncert Štěpánka. Upřímně, občas mi ty děti drásaly sluch, ale tak nevadí. Potom jsme šli s Domčou do kina na Hobita. Bylo to fajn. Domů jsem se dostala v jedenáct a jen jsem padla do postele.

Holky, seberte se a nebuďte srabi!

10. prosince 2013 v 21:44 My life...
Začnu rovnou nedělí. V neděli jsem ráno šla plavat. 1650 metrů, to už celkem jde. Potom jsem šla s Domčou ven, ale jen na chvilku, páč jsme se sborem měli koncert. No, vynechme fakt, že jsem tam prostě málem skolabovala. Nebo nevynechme. Prostě jsem najednou nemohla dýchat. A ono fakt super, když zpíváte a nemůžete dýchat, začne se vám dělat špatně, motat hlava a ještě se snažíte usmívat. Jen se těšíte, až bude konec, už už to vypadá a najednou, že se bude přidávat. Přídavek byl katastrofa. Noo, ustála jsem to. Jen jsem odešla z pódia, sedla jsem si a spustily se mi slzy, to prostě nešlo, nemohla jsem se nadechnout. Tak mě Pája s Luckou vzaly na vzduch a pak už jsem byla víceméně, no spíš méně, v pohodě. Jen jsem se naučila češtinu a šla spát.

Věneček:3

7. prosince 2013 v 21:47 My life...
Táák. Ve čtvrtek nějak prostě škola. Vynecháme fakt, že mám ve třídě samé dementy, co se mnou mají problém a čím dál více učitelkám vadím. Místo odpoledňáku jsem šla na olympiádu z češtiny. No, mám pocit, že loni byla nějak lehčí :D Po škole doučovat, a pak s Domčou a Andy ven. Prostě když tak hodinu čekáte na rozsvícení toho stromu tady, oni prostě rozsvítěj světýlka a jdete pryč, proč mi to přijde uplně nesmyslné? Whatever, bylo to fajn. Pak na chvilku k Domčovi a na bazén pro kafe, páč byla vážně celkem dost zima. Potom na bazén, kde jsme s děckama jen dělali nějaké hry a potom do noci vyšívat kapesníček. Dala bych sem fotku, ale nestihla jsem ho vyfotit a teď ho má Domča. Tak ho třeba přiměju, aby mi to vyfotil a dám vám ji sem příště.

Přehnaná očekávání.

4. prosince 2013 v 20:42 My life...
Včera to byl takovej celkem i fajn den. Škola, celkem i utekla a krom matiky jsme z ničeho nepsali. Po škole jsem šla s Domčou na besídku do školky jeho bráchy. Byli takoví cute :3 A ono když si tak říkáte, že před pár lety tam chodila vaše ségra.. A pak vám dojde, že už je to 8 let, tak je to celkem šok. Potom jsme šli ještě s Andy ven. Měl jít i Míla, ale.. Prej se učil. Ten pocit, když jsme měli Domčova bráchu odvíst na fotbal a prostě.. Jsme šli jinam:D Noo, pak on tam chytil hysterák, a zatímco já se ho snažila uklidnit, Andy úchylně pozorovala pětileté chlapečky. Stává se. Noo, pak ještě dost úchylně koukala na jejich trenéra, ale to už je nepodstatný detail.

Shits everywhere)

2. prosince 2013 v 18:30 My life...
V neděli jsem vstala nějak hrozně brzo. Joo, je mi sice 15, ale to mi přece nebrání koukat na pohádky, ne? Mě teda rozhodně ne. Ono v té televizi stejně nic lepšího nebylo. Takže jsem jela. Krteček, Pejsek a kočička, Ovečka Schon, Pipi a Maxipes Fík. Jsem jiná, ale mě to baví taková být. Pak jsem šla s Andy plavat. Kilák a půl, to už celkem jde. Pak domů. Učit se dějepis a plíst. No, nějak mi to prostě vůbec nešlo no. Pak pro šaty na Věneček. Po Věnečku vám sem dám jejich fotku. Potom na koncert Kašpárka v rohlíku. Vynechme fakt, že tam mimo mě byli jen rodiče a malé děti. Potom jsem běžela, ano fakt běžela na zumbu. Ale stálo to za to tam zas jednou jít. Pak si v tepláčkách domu a jen se jít učit a plíst.
Dneska ráno brzo do školy pomoct kamarádovi s informatikou a pak za učitelem. Písemku z informatiky jsem prostě totálně zkazila, fakt nejvíc, protože jsem to prostě uměla, všechny podmínky jsem znala, ale vývojový diagram jsem prostě z toho nesestavila. Noo, snad aspoň 2, páč to už jde trochu víc do háje s tou známkou z informatiky. A to chci příští rok na seminář z informatiky a programování, hm. No, uvidí se. Pak jsem dokázala ještě zkazit písemku z fyziky. Joo, možná jsem se na to měla podívat, ale k čemu by mi to bylo, když mi tam chyběla zrovna věc, kterou ani nemám v sešitě. Ale mohlo mě napadnout, jak to mělo být. No, snad to ta 2 bude.. Po škole domů péct cukroví. Pak přišel i Domča. Potom na němčinu a teď jim. A zas půjdu plíst, protože mi to prostě vážně nejde. A nějak se u toho musím ještě i naučit děják no.
Taky vám vždy dojde jak to mělo být až po písemce?