Leden 2014

Bit busy, but its fine.

26. ledna 2014 v 11:58 My life...
Takové to, když potřebujete prášky na posilnění nosní stěny. A mamka vám dá železo. A když se jí zeptáte, jestli to pomůže.. Ne, ale našla jsem to tu a musí se to spotřebovat :D

Ano, fakt pohodička. Joo, jinak to potřebuju kvůli tomu, že sice už konečně asi dýchám normálně, po tom, co přešly všechny ty inverze, ale aktuálně mi pořád teče krev z nosu. Takové to, když prostě stojíte 15 minut nad umyvadlem, protože krvácíte z obou nosních dírek, ale za boha to nejde zastavit, how awesome.

Love skiing <3

22. ledna 2014 v 19:42 My life...
Áňo, měla bys to přestat jíst. Sice lyžuješ, ale tyhle porce nemáš šanci vysportovat. Je ti z toho pak akorát blbě. Jo, je to dobrý, ale takhle přijedeš domů o 5 kilo těžší minimálně.

Joo, tak tohle si říkám už od neděle, ale nějak to nefunguje. Až se v sobotu vrátím, budu muset nahodit nějaký normální režim. Všechno mě sere. S Domčou se pořád hádáme a pak jsou tu jisté nejmenované věci. Včera i dneska prostě od půl deváté do půl páté lyžování. Teda včera snowboard a všechny ty úžasné černé sjezdovky :3 A dneska lyže. Prý jezdím jak magor. No, ono když jezdím rychleji než všichni, včetně dospělých, tak už mi nikdo nevěří, že to mám pod kontrolou.

Skiing.

20. ledna 2014 v 18:02 My life...
Áňo, měla bys napsat článek.. Áňo, měla bys to udělat.. No, tak Áňo, už jsi tři dny nenapsala.. Sakra kámo, už jsi nenapsala týden.. No, a tak vám po 14 dnech píšu :D A třeba to i dopíšu:)

No, ale tak znáte to, prostě pololetí. Joo, je to tak, že prostě jsem sice nedělala téměř nic, ale na učení jsem se vymlouvala pořád, ale tak upřímně, kdo to nedělá. Řekla bych vám, co jsem dělala, ale já to prostě už nevím. Sranda co? Ale tak něco bych dohromady dala. Psali jsme hromadu písemek. A já na to až do poslední chvíle kašlala, heh, jak jinak. A samozřejmě jsem písemku z fyziky, co mi mohla zachránit jedničku napsala za 3. Áňo, ty to vedeš. Jinak jsem vše zvládla asi obstojně a ze zbytku budu mít (snad) už jen jedničky. Ale berme to pozitivně, Miky se bude muset učit, muhehe. Jo, jsem fakt mrcha. A zjistila jsem, že nesnáší, když ho nazývám Mikym, protože prý je Miki. Že to vypadá divně? Mám fakt krutopřísné problémy. Úterý jsem strávila tradičně s Andýskem a Domískem. Už máme lístky na dva ze tří maturáků. Prostě jsem to zařídila.

Co mi rok 2013 dal a vzal, aneb rekapitulace.

7. ledna 2014 v 18:00 My life...
Co mi ten rok dal?
- Postavila jsem se zase na nohy.
- Domču.
- Super zážitek z lyžáku.
- Zpátky kamarádky ze základky.
- Peníze. Prostě brigáda, doučování, plavečák.
- Po letech dovolenou u moře.
- Zrcadlovku.
- Dvě dovči s Domčou.
- Andy, která chodí ven a na kafe <3 :D
- Taneční.
- Mikyho.
- Páju.
- Vrátil mi Lucku.

Co mi naoplátku vzal?
- Málem Andy.
- Zdraví. Aneb celiakie.
- Matouše, jakožto hrozně dobrýho kamaráda.
- Kamarádky, které mi dal, mi zase po pár měsících vzal.
- Zájezd se sborem. Poprvé za ty roky co zpívám, jsem s nima někam nejela.

Asi by se toho našlo víc, ale tohle jsou prostě ty věci, které mě napadly jako první:)

So hungry..

5. ledna 2014 v 19:40 My life...
Nemůžu jíst, fakt super. Nebo lépe řečeno můžu, nikdo mi to nezakazuje, ale nejde to. Mám hrozný hlad a křeče v břiše. Ale když začnu jíst, tak je to ještě horší. How awesome. Na zumbě zas problémy s dýcháním. Už měsíc, a fakt to není nic pohodlného. Vážně skvělé, že mi začne být blbě teď, když budu muset chodit do školy.

Hey, baby, lets zumba!

3. ledna 2014 v 20:36 My life...
Včera. Ráno jsem vyrazila s Andy na kafe. Ano, jen my chodíme v 9 ráno na bazén na kafe z automatu. Ale tak prostě je to takový fajn zvyk. Nějak jsme kecaly a řešily vše možné, jako vždy. Potom domů na oběd. Přebrala jsem si fotky, že si je nechám vyvolat, ale nějak prostě tam pak stejnak nebyli. Odpo jsem byla doma s Domčou. Pak jsem chtěla jít nechat vyvolat ty fotky. Pak k Domčovi. Potom k mému dědovi pro video z Věnečku. Tam jsem tak nějak ztrávili hodinu. A nakonec přes celé město do OBI pro rámečky. Vážně demence, že rámeček stojí 150 korun. Večer jsme s tátou ještě přidělali nástěnky, ty rámečky a pak už jsem jen koukala na seriál, na který jsem omylem narazila. Ravenswood, spin-off od Lhářek. Je to fajn seriál, ale koukat na to jako já ve 2 ráno, to vám nedoporučuju, málem jsem se zbláznila.

I am back.

1. ledna 2014 v 23:39 My life...
Tak jsem zpátky. Dovča byla fáájn. A nějak se mi vůbec nechtělo chodit na internet nebo tak, takže jsem prostě vůbec nezapínala noťas, což bohužel i znamenalo, že se mi nepovedlo napsat článek. Vím, je to se mnou zlé. No, takže 26. To jsem byla na oběd u babičky, pak na koncert Pánů kluků. Nevím, bylo to takové divné, prostě nemám ráda, když ty sbory zpívají na kůru. Bylo tam strašně moc lidí, další mínus. A nezpíval ten jejich komorák, který poslouchám ráda, narozdíl od toho zbytku ani ty písničky, co mám ráda nebyly. Takže to vlastně nějak nestálo za nic. Po koncertě jsem šla k Domčovi, páč jsem slíbila, že se přijdu podívat na stromeček. To je tak, když tam jdete s vědomím, že tam bude jedna rodina, a ony tam jsou ve výsledku záhadně tři. Pak už jsem musela domů balit na hory. No, upřímně, zabralo mi to asi 10 minut.