Únor 2014

Falling in the deep dark..

26. února 2014 v 0:01 My life...
Nevím, pro koho ten článek vlastně píšu. Jestli pro sebe. Pro kamarádku, kterou už to stejně nemůže bavit pořád dokolečka to poslouchat. Pro čtenáře, kteří neexistujou. Nebo svého zatím-přítele. Brečím. Brečím a nemůžu spát. Už zase. Fakt výhra. Za chvíli půjdu a sním vše, co tu najdu. Jako v pátek. A bude mi zle. A bude se mi chtít zvracet. A až to jednou udělám, začně nezastavitelný kolotoč, ha. Pokaždý je to o nějaké totální kokotině.

S ortézou se blbě píšou články :D

11. února 2014 v 20:58 My life...
Vážně, ten popisek je pravda. Fakt to jde blbě. Hlavně, když je ta ortéza na ruce, kupodivu.

Tak co vám tak povím.. Žiju olympiádou. V neděli jsem koukala celý den, včera do půl jedenácté, pak k doktorce s rukou, pak i po škole a dneska po škole též a ve škole jsem sledovala textové online přenosy a zpravodajství. Jsem fakt magor, co se k tomu dá říct jiného. A zítra hokejíček <3 Love it, love it, love it!

To chceš, mít školu až od jedenácti :D

9. února 2014 v 20:03 My life...
Tadá, jsem zas tady. Tak začněme čtvrtkem. Prostě škola, písemka z chemie, hudebka do 4, blá blá blá. Pak jsem měla doučovat. Fakt super, když tam přijdete, nikdo není doma, ženská vám nebere telefon a ani se vám pak neozve. Takže peníze, se kterými jsem počítala jsem neměla, ono jsem pořád ještě ani nedostala výplatu za plavečák, heh. Místo doučka jsem teda šla ven s Domčou a s Andy, kupovat pití na maturák, ehm, kolu. Pak bazén. Večer hardworking na referátu ze zemáku. Ten učitel je na naše referáty úchylnej.

Nejopuštěnější blog na světě :D

5. února 2014 v 19:29 My life...
Co dodat k dnešnímu opravdu poutavému nadpisu.. No, asi, že jen čekám, kdy mi to začne ukazovat návštěvnost v záporných číslech :D But who cares?

Pondělí nijak skvělé. Byla jsem marodná, tak jsem all day ležela doma. Měla jsem mít schůzku kvůli doučování, ale ráno mi ta ženská napsala, že to doučko nechce. Super. Tak jsem byla jen doma. A pak přišel Domča, no. Bylo to fajn. Jen jsem koukala na filmy a učila se bižuli. A válela se. Jo, a dost smrkala.

Dancing queen :D

2. února 2014 v 19:20 My life...
Áňo, neříkalas, že budeš ty články psát pravidelně? Jo, říkala, a nemá smysl se na cokoliv vymlouvat, protože se ti prostě jen psát nechtělo, čubko líná.

Tak jsem tu. To jste nadšení, co? Heh. V pondělí jsem byla zkoušená z té fyziky. Za jedna. Jsem hvězda, co k tomu dodat. Pak jsem pravděpodobně byla u s Domčou u nás a pak na němčině, ale nejsem si úplně jistá. V úterý jsem si ze školy udělala dost holubník. Odpadla mi nultá. Tak jsem tam šla na dvě hodiny. Pak jsem usoudila, že suplovaná čj nemá smysl a šly jsme s Andy za Domčou. Pak do školy na biologii, na oběd a za Domčou, na další biologii. Další hodina nám odpadla, ale na konverzaci jsem nějak už nešla, no. Pak jsme měli vést Domči bráchu na trénink, jako vždy, jen bez Domči. Ale on předvedl nějakou scénu, a tím je konec tréninků. Tak jsme šli s Andy ke mně. Pak pronásledovat "trenéra" a pak jsem šla na bazén.