Candátka :D

1. března 2014 v 10:44 |  My life...
Důvod, proč píšu nový článek není akademický, prostě mě rozčiluje, že ten poslední je tak pesimistický. A po prázkách mám možná i výjimečně co napsat.
Škola. Teď týden nebyla. Juhuuu. Jinak, ono když už je, tak na to stejně seru. Nechápu, jak holka s mým přístupem může mít jedničky. No, asi jsem prostě borec. Příští týden to bude mor. Samá písemka -_- Fakt se mi tam nechce. Ale aspoň na ty písemky musím.

Zraněníčka. Minule, nebo vlastně předminule, ale myslím tím poslední smysluplný článek, co jsem napsala, jsem se zmiňovala o ortéze. Prostě já a moje úžasné zápěstí. Ale ono to bych nebyla já, abych si den poté, co jsem sundala ortézu neopařila celou nohu. Nic moc příjemného. Z toho plyne, neslejvejte brambory, když máte ochablou ruku, nemívá to dobrý výsledek. Kdyby bylo MS v neúmyslném ubližování si, byla bych vítěz. A Domča si zlomil klíční kost. Prý jsme párek invalidů :D
Domča. No, nevím, je to celé pofidérní. Hádáme se, nehádáme se, hádáme se víc, nehádáme se,.. No, uvidíme, jak to dopadne ještě.
Prázky. Joo, už mi vlastně skončili, to je smůla. Ale stály za to. V sobotu s Domčou fotit, to bylo fajne. Neděle až tak fajne nebyla, ale tak byla s Domčou. V pondělí jsme prostě s Andy chodily.. Až jsme ušly jedenáct kiláků po městě :D Prostě jsme šly na Kočku, což je taková skála za městem. Pak jsme sešly dolů, vyšly jsme na kopec, co je hned vedle a nakonec jsme si daly okruh kolem ostrova, který je úplně na druhé straně města. A zakončeno koupením Skitlles za 8 korun v Penny. Úterý zase fajn s Domčou, prostě venek a filmík. Takový ten pocit, když holce, která je zažrná do PLL a sleduje teprve 3. sérii prozradíte jeden z nejvíc spoilerů. Musí mě nenávidět. Ve středu jsem ráno šla s Domčou urovnat si nějaké věci s Domčou. Odpo jsme s Andy vyrazily na Radobýl. To bahno, heh. Ale užily jsme si to. Myslím. Já teda jo. Čtvrtek zase s Domčou. Pátek s Domískem chvilku, pak venku s Andy a nakonec přespávačka u Míši. Koukaly jsme na Harryho a na TBBT, snědly jsme hromady jídla, a tak dále :D Hlášky stylu, že s Andy začnem hrát florbal a budou z nás Candátky, prostě nelze pochopit.
Teď je čas se učit, pff. A v příštích dvou týdnech mě čekají dva maturáčky :3
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama