Pá pá maturáčky <3

17. března 2014 v 18:54 |  My life...
14 dní a jsem tu zas.
Škola. Učitelka na matiku a fyziku onemocněla, takže spíše taková pohodička. Sem tam něco jsme psali, ale tak prostě kašlu na to, whatever. Jako pořád tam ty jedničky záhadně jsou, sem tam něco horšího, ale tak jde to. Prostě jako když už tam vůbec jdu, tak je to fakt borecký. Třeba teď v pátek jsem nebyla ani na první ani na poslední hodině. Stejně, koho to zajímá.


Jinak jsem byla na dvou maturáčkách. Minulý týden s Andy a sobotu/neděli s Andy a Domčou. Začněme tím prvním. Takový ten maturák, kde se bavíte snad s každým. V tom máš cukroví, ne? Jak se jmenuješ? Jenda. Ale příjmením. Neřeknu. Davide, jak se jmenuje příjmením? Neřeknu. Seš kretén. Nenadávej mu do kreténů, je to hodný kluk. Tak jak se jmenuje příjmením. xxxx. Další?! Andy, vezmeš si mě? Mě jako žádáš o ruku kaktusem? :D Kámo, jsem tu Štěpánovi vykládala, jak se k nim nastěhuju. Andy, víš, že stojí vedle tebe? :D a spousty dalších hlášek. Takové to, že jsme se tam s Andy trošku chytly a podepsalo se to pak na mém stavu. Od půlnoci jen pár výjevů. Štěpán táhnoucí mě kamsi. Honzik házící peníze po zemi. Já vykládám něco Michalovi. Obouvám si boty. Jsem před kulturákem. Padám do postele. Takový ten přehled o večeru.
V sobotu to bylo slabší. Možná i protože jsme tam vlastně nikoho neznali. Ale i tak to byla sranda. Domčovi chlebíčky. Andy a její fleky. Domčo, půjdeme domů! Ale já chci ještě tancovat.. Vždyť nic nehrajou -_- Tak počkáme. Andy, kdo byl ten kluk? Já nevím :D Hele, ten kdo stějuje ty gauče, to je ten, co za náma furt lezl? :D a mnoho dalších. Pak takové to, že doma vypadl proud a po Andy hlášce Kámo, to je jak v horroru. se usínalo nějak hůře :D
Včera oslava bráškových 10. narozenin :3 Bylo to fajn, ale byla jsem mrtvá. Joo, a asi jsem marodná, heh.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama