Červenec 2015

Lets leave, lets live :)

31. července 2015 v 16:14 My life...
Občas člověk musí někam vypadnout, aby zahnal ty pochmurné myšlenky, blbou náladu a nechuť k životu. A přesně to jsem udělala. Sbalila batoh, vzala peníze a v pondělí večer sedla na autobus směr Berlín. No, vlastně jsem ještě předtím jela vlakem. Nemělo to chybu. Proflákáte večer v Praze na Florenci čekáním a přemýšlením nad tím, před čím asi utíkají lidé kolem vás. Přes noc se v autobuse samozřejmě vůbec nevyspíte a ve 4 ráno jste na místě.

Feel like an idiot

25. července 2015 v 18:39 My life...
Bože, připadám si jako totální idiot. Tohle se vůbec nikdy, nikdy, nikdy nemělo stát. Minulost nevrátím, že? No, tak to asi budu muset do budoucna nějak napravit. Jenže to je také jedno velké dilema, no. Teď se to taak nehodí. Poslední dobou nedělám snad nic dobře. Zvořu, co se jen dá. Jak jsem si mohla myslet, že díky tomuhle budu šťastná?

Doing bad things doesnt make me bad girl

24. července 2015 v 8:48 My life...
Znáte ten pocit, když děláte něco špatného, víte o tom, ale stejně s tím nepřestanete? Ono většinou mají lidé aspoň důvod to dělat, ale já jako asi ani ne. Ale tak co, jsem mladá. Moje karma se sice asi pohybuje v záporných hodnotách, ale něco z toho života mít musím, když už je to takhle na nic.

Master of Unhappyendings

20. července 2015 v 18:30 My life...
Nejlepší jsou v životě takové situace, kde ať se zachováte jakkoli, tak to prostě bude špatně. Poslední dobou mám fakt pocit, že jsem mistr v tom, abych se do takových situací dostávala, ale co je horší, vyhrabat se z nich neumím. Každá ta volba má něco do sebe, ale taky svoje vlastní velké minus. A tak jen čumím jak kráva a nevím, jak bych se měla zachovat.

Hope That I Dont Fall In Love With You

19. července 2015 v 19:05 My life...
Pro vaši informaci, tenhle článek píšu už od čvrtka, takže potlesk, že jsem ho konečně dopsala.
Mám se fajn, je mi skvěle. Občas v životě zjistíte, že je strašně super mít čas pro sebe. Ono, já to vlastně tušila celou dobu, ale ať jsem se snažila, jak jsem chtěla, stejně jsem ten čas neměla. Takže jsem šťatná, ale. Vždycky to má své ale. Něco mi chybí. Taková ta jistota, že máte někoho, komu na vás záleží, víte, co myslím.

It is just too late.

14. července 2015 v 16:14 My life...
Stalo se vám někdy, že jste skoro rok něco nechápali, a pak vám to najednou prostě došlo? Pochopila jsem konečně, proč se zachoval jak se zachoval a připadám si jako totální kráva, protože si za to můžu sama svým neuvážlivým chováním. Ale tak co, dalo mi to něco, co stejně dnes mít nemohu. Výhra, co?

TT - Život ve snu

11. července 2015 v 20:28
Jednou jsme se s jedním mým dobrým kamarádem shodli na větě Každý máme své iluze. Abych to vysvětlila. Kdo skutečně žije skutečný život? Kdo z nás nežije ve snu? Upřímně si myslím, že takových lidí je skutečně málo. Říkáte si teď asi, co je to za nesmysl, že třeba vy ve snu nežijete. Inu, dovolte mi, abych toto tvrzení vyvrátila.

Be lenient, please

10. července 2015 v 22:39 My life...
Chybovat je lidské, jenže ne všechny chyby jsou v toleranci. Jsou prostě věci, které udělat nesmíte, ať se děje, co se děje. Připadám si jak totální píča. Věděla jsem, že to dělat nemám, ale stejně jsem na chvíli přestala přemýšlet, ztratila jsem nad sebou kontrolu. Love is blind, jak řekl Shakespeare. Nejhorší je, když kvůli MOJÍ chybě trpí někdo JINÝ. Neříkám, že mě to nechává chladnou, to ne, ale nejvíc mě trápí ty důsledky. Áňo, ty jsi taková kráva.

Nikdy se nevzdávej 90 % pro 10 %

9. července 2015 v 21:27 My life...
Tak jsem zase tu otravovat. Nějak mě to poslední dobou vážně uklidňuje. Co říct k nadpisu, no, dnes jsem četla jeden super inspirativní článek o vztazích, který podle mě vystihoval víc než dost. Je fajn, když vidíte, že někdo dokázal zformulovat vaše myšlenkové pochody.

Fighting with it

8. července 2015 v 15:11 My life...
Abych se vrátila k tématu, o kterém jsem chtěla hovořit minule. Jsem anorektička. Leč mi to trvalo vskutku dlouho, nakonec jsem to sama sobě dokázala přiznat. Není podstatné, zda jste nebo nejste nemocní. Není podstatné, zda máte sílu bojovat. Podstatné je si uvědomit, jak na tom jste. A přitom to vše začalo tak nevinně..