Be lenient, please

10. července 2015 v 22:39 |  My life...
Chybovat je lidské, jenže ne všechny chyby jsou v toleranci. Jsou prostě věci, které udělat nesmíte, ať se děje, co se děje. Připadám si jak totální píča. Věděla jsem, že to dělat nemám, ale stejně jsem na chvíli přestala přemýšlet, ztratila jsem nad sebou kontrolu. Love is blind, jak řekl Shakespeare. Nejhorší je, když kvůli MOJÍ chybě trpí někdo JINÝ. Neříkám, že mě to nechává chladnou, to ne, ale nejvíc mě trápí ty důsledky. Áňo, ty jsi taková kráva.

Bojím se, co teď přijde. Cítím se provinile, cítím svou chybu. A když je mi takhle, mám pocit, že si nezasloužím jíst. A přitom jsem se konečně zlepšil. Bože, co jsem komu udělala. Dnes jsem byla na sedmnáctileté prohlídce a zjistila jsem, že vážím míň než ve třinácti. A to na mě všichni ještě koukají pochvalně. Nesnáším společnost za tyhlety normy, kdy hubnutí je chvályhodné.
Možná pojedu do Berlína. Taková ta věc která začne zprávou Hele, student agency má celkem levnou dopravu do Berlína a taak. Bylo by fajn, kdyby to vyšlo. Na chvíli vypadnout, poznat nové město, zanakupovat. Vůbec by mi to nevadilo. No, uvidíme, jak to dopadne.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama