Doing bad things doesnt make me bad girl

24. července 2015 v 8:48 |  My life...
Znáte ten pocit, když děláte něco špatného, víte o tom, ale stejně s tím nepřestanete? Ono většinou mají lidé aspoň důvod to dělat, ale já jako asi ani ne. Ale tak co, jsem mladá. Moje karma se sice asi pohybuje v záporných hodnotách, ale něco z toho života mít musím, když už je to takhle na nic.

A co tak dělám.. Chodím běhat, plavat, na inliny, na kolo a mám ze sebe vážně dobrý pocit. I když, dnes mám den pauzu, moje tělo si taky občas zaslouží oddech. Je ale super mít na to všechno čas a náladu. A taky je super mít s kým, aneb běhání se Štěpou, kde podáváme výkony spíš v mluvení než v běhání.
Jinak tak jako ležím doma a Andyna vedle mě. Zvládly jsme všechny Prcičky a teď jedem Harryho. Není nad intelektuální zábavu. I když, my ty filmy vlastně ani nevnímáme, je to spíš taková ta kulisa k ničemu.
A hudbaa :3 Chybí mi sbor, a to hrozně. S koncertním jsme skončili už v červnu a festivalový byl naposled 4.7. Ale už jen dva dny a zas si pořádně zazpívám! A pak jsou to tři týdny věnované sboru. Nácvik na galakoncert, galakoncert, nácvik na Polsko a Polsko. Aaa, těším se. Zatím zabíjím čas posloucháním a stahováním písniček. Teď se zaměřuju na české skupiny, protože mě v srpnu taky čekají České hrady, tak abych to tam mohla rozjet. To bude mejdan s maminkou. A konečně jsem si po těch dvou letech od vydání poslechla Tlustýho chlapečka.
Pořád nepřibírám, ale už jím. Minule už jsem měla i něco jako hlad, což je super pokrok. Jsem na sebe vážně hrdá. Jen mě děsí, že s nástupem do školy to půjde do háje. Ale tak snad ne.
Dneska zas budu vágusit doma, možná nějaká party večer. Zítra to vidím na úklid před příjezdem rodičů a asi nějaký film a zmrzka odpo. V neděli mě čeká golf (přes týden jsem netrénovala, tak jsem na to zvědává, ale třeba to vyjde) a sbor. Není nic lepšího, než strávit svátek věcmi, které prostě milujete. No, dobře, ještě bych dokázala najít něco, co tam chybí. A v pondělí --> Berlín. Hrozně se těším. Trasu na památky už mám dávno naplánovanou a trasa na nákupy bude intuitivní, ale Primark a Forever 21 rozhodně nesmí chybět. Nesmím zapomenout foťák a pořídit super fotky.
Jo a včera jsem si uřízla prst. Aneb, rada do života Nedělej kraviny při krájení keramickými noži.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama