Feel like an idiot

25. července 2015 v 18:39 |  My life...
Bože, připadám si jako totální idiot. Tohle se vůbec nikdy, nikdy, nikdy nemělo stát. Minulost nevrátím, že? No, tak to asi budu muset do budoucna nějak napravit. Jenže to je také jedno velké dilema, no. Teď se to taak nehodí. Poslední dobou nedělám snad nic dobře. Zvořu, co se jen dá. Jak jsem si mohla myslet, že díky tomuhle budu šťastná?

Občas si v životě vykreslujeme věci naprosto jinak, než jaké doopravdy jsou. Lépe řečeno, vidíme jen světlou stránku a veškerá negativa a rizika odkládáme stranou. Jak jsem jen mohla být tak sobecká. Je sice fajn, že jsem zjistila, že aspoň nějaké morální zábrany mám, ale bohužel jsou postaveny o moc dál, než bych si přála.
Víte co? Já bych dokázala najít tisice výmluv a důvodů pro to, proč jsem se tak zachovala. Jenže nic z toho neomlouvá fakt, že jsem to udělala. A život není o důvodech, ale o činech. A o dopadech. Kéž bych prostě sama mohla odjet někam hodně daleko, pryč od civilizace a věcí, které bych mohla ještě pokazit. Kéž bych na tu dovolenou s rodiči jela, protože by se nic z toho nestalo..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama