Lets leave, lets live :)

31. července 2015 v 16:14 |  My life...
Občas člověk musí někam vypadnout, aby zahnal ty pochmurné myšlenky, blbou náladu a nechuť k životu. A přesně to jsem udělala. Sbalila batoh, vzala peníze a v pondělí večer sedla na autobus směr Berlín. No, vlastně jsem ještě předtím jela vlakem. Nemělo to chybu. Proflákáte večer v Praze na Florenci čekáním a přemýšlením nad tím, před čím asi utíkají lidé kolem vás. Přes noc se v autobuse samozřejmě vůbec nevyspíte a ve 4 ráno jste na místě.

A pak už to bylo jen bloumání po památkách, kávičkách a obchodech. Ježdění vlakem, metrem a tramvají jen tam a zpět. Je to prostě dokonalé, když nemusíte nic řešit. Viděla jsem vše, co jsem chtěla - East Side Gallery, Alexander Platz, Brandenburgen Tor i Holocaustmahnmal. Důležitým bodem programu bylo kafe v McDonalds na Potsdamer Platz a ve Starbucks u Checkpoint Charlie. No co, i kafe je vlastně kultura. Krom těch u nás všudypřítomných ochodních řetězců jsem zavítala i do Primark a Forever 21, ale nějak jsem ani neměla náladu si koupit něco na sebe.
Co ale na výletu bylo nejlepší bylo, že mi bylo prostě fajn. Takové to, kdy vám je skvěle a ani k tomu vlastně nemáte důvod, jen si jedete po svém. A vydrželo mi to, tak jen doufám, že mě v blízké době nic nerozhodí.
A takové ty perličky.. Když se táhnete až do Berlína, abyste tam v Mekáči potkali pracovat Čecha, který má rodinu pár kilometrů od města, kde žijete. Nebo když si Andy suveréně vystoupí o zastávku dřív. Ještě lépe, když o zastávku dřív vystoupíme obě a kupodivu tam není to, co tam být mělo. Jen my dokážeme dokonale odhadnout lidi, které jsme v životě neviděly. Hned bych někam vyrazila znovu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama