Nikdy se nevzdávej 90 % pro 10 %

9. července 2015 v 21:27 |  My life...
Tak jsem zase tu otravovat. Nějak mě to poslední dobou vážně uklidňuje. Co říct k nadpisu, no, dnes jsem četla jeden super inspirativní článek o vztazích, který podle mě vystihoval víc než dost. Je fajn, když vidíte, že někdo dokázal zformulovat vaše myšlenkové pochody.

Co se u mě jinak děje? Golfíkuju, kafíčkuju a dělám ájinu. Doučuju ji, učím se ji a tak. Rozhodla jsem se, že budu dělat CAE, tak na sobě teď musím pracovat. A hlavně se mi blíží ta zákeřná maturita. Život je teď taková ta prázdná pohoda, jestli víte, co tím chci říct. Prostě je mi fajn, ale cítím se tak nějak.. sama?
Byla jsem s Andynou na kafe. Občas nechápu, že ten čas tak rychle letí, vážně. Není nad ty chvíle, kdy zdrbnete všechny a všechno a dokonale si v tom s někým rozumíte.
A když zrovna nedělám něco z výše uvedeného, tak koukám na House. Celkem intelektuální zábava, no ne? No, dobře, tak asi ne :D
Znáte ten pocit, kdy si říkáte, proč se sakra nenajde nikdo, kdo by vám napsal sám od sebe? Je to smutné, hahah. Ale stejně se tomu z nějakého důvodu směju.
Joo, a pojedu na historický kemp. Ani vlastně nevím, jak se to stalo. Ale udělám vám pak v tom srpnu report. Když to stihnu, odjíždím stejný den jako se vracím z Polska. Možná vlastně ještě o něco dřív. Bude to zajímavé.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama