Remember, anorexia is a bitch

5. července 2015 v 15:53 |  My life...
O čem bude dnešní článek pojednávat těžko říct. Titulek vystihuje téma, na které jsem chtěla původně psát, a to boj s anorexií. Ale nějak se staly věci, po kterých mě přešla chuť vůbec bojovat, natož o tom něco psát, takže spíš někdy příště. Už jsem tu myslím minule psala o rozchodu. Celkem smutná záležitost. Nic ale nebolí tolik, jako když se člověk, kterého jste milovali změní v někoho, koho musíte nenávidět.

Lidé se mění. Občas k lepšímu, občas k horšímu, a občas k nejhoršímu. Vlastně ani nevím, co bych měla psát. Není nic horšího, než výmluvy a prázdné sliby. Ať už jde o cokoliv. Představte si, že se někomu snažíte pomoct, a ještě z toho vyjdete jako ten špatný.
Zase z toho je jeden z těch článků, které nemají hlavu, ani patu. Škoda. Moje ruce nestíhají moje myšlenky. Jsem prostě nešťastná. Ne proto, že se se mnou rozešel. Ne proto, že jsem ho ztratila. Proto, že ničí všechno to, kam se za ty dlouhé roky dopracoval. Protože zahazuje svojí budoucnost, ani si to neuvědomuje. Tohle vědomí moc bolí. Chtěla bych teď být vedle něj a moct mu pomoct. Ale nerada se vnucuju.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama