Srpen 2015

I will regret doing this but does it really matter?

13. srpna 2015 v 15:54 My life...
Happiness doesnt mean you have all you want. It means you are okay without these things.
Mám se fajn. Trávím čas s lidmi, kteří se o mě zajímají a je mi s nimi fajn. Jsem šťastná, ale to neznamená, že mi něco nechybí. Napadá mě tolik věcí, co bych chtěla mít a nemohu. I lidí. Je jich tolik, a všichni jsou tak daleko, ať už obrazně řečeno, nebo doopravdy.

Kinda bipolar

7. srpna 2015 v 16:38 My life...
Znáte takové ty dny, kdy jste v jednu chvíli naprosto šťastní, děláte věci, které vás naplňují, ale za pár minut vám vše přijde naprosto k ničemu a nejradši byste někde umřeli? No, přesně v tomhle teď jedu, nic moc. Dopoledne bylo super, koukala jsem na seriály, psala všema deseti, zašla nakoupit, odpo odešla na sbor, sbor taky super. Ale teď jsem doma a všechno je na nic.

Party, party, party

2. srpna 2015 v 20:42 My life...
Já jsem si tak naivně myslela, že svůj výlet do Berlína brzo dospím a vše bude v pohodě. No, největší omyl tohoto století. Ve čvtrtek jsem si dala přes 30 kiláčků na kole, sice pohoda, ale spánek to nenahradí. Jako bylo to fajn, to nepopírám. Miluju sport a taak. Jeli jsme s Domčou a bylo to fajn. Jen teda spousta lidí nechápe to, že se bavím se svým ex, ale tak to je už jejich problém, že?