I will regret doing this but does it really matter?

13. srpna 2015 v 15:54 |  My life...
Happiness doesnt mean you have all you want. It means you are okay without these things.
Mám se fajn. Trávím čas s lidmi, kteří se o mě zajímají a je mi s nimi fajn. Jsem šťastná, ale to neznamená, že mi něco nechybí. Napadá mě tolik věcí, co bych chtěla mít a nemohu. I lidí. Je jich tolik, a všichni jsou tak daleko, ať už obrazně řečeno, nebo doopravdy.

Někteří lidé nechápou, že nejsem zhroucená, nebo tak něco. Neříkám, že z toho mám radost. Neříkám, že nemiluji. Ale nenechám si život ovlivňovat věcmi, které nemám šanci ovlivnit já sama. Nepostavím se na hlavu z toho, že nejsem z člověkem, se kterým jsem ještě nedávno chtěla strávit zbytek života. Abychom si dobře rozumněli - To, že někoho miluji, neznamená, že se k němu chci vrátit, nebo tak něco. Stačí mi vidět, že je ten člověk šťastný, což, bohužel, asi není.
Zasekla jsem se na bodu dělání věcí, které jsem v životě dělat nechtěla. Je to takové, když vás do toho vlastně situace nutí. Vím, že toho budu litovat. Ne dnes, ne zítra, ale jednou ano. Protože sama pro sebe ztrácím hodnotu. Ale ono na tom tak nějak stejně nezáleží.
Znáte takovou tu paranoiu, kdy se vám něco děje a vy v tom hledáte něco úplně jiného? Bolí vás hlava a vy už hledáte symptomy rakoviny mozku a podobně? Začínám z toho šílet, haha.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama